20 هزار و 828 تن جو دامی در قالب طرح قیمت تضمینی امروز در بورس کالا داد و ستد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از بورس کالا، یک هزار و 200 تن ذرت دانه ای استان فارس، کرمان و کرمانشاه، 20 تن مرغ منجمد رده یک کشتارگاه و پنج هزار تن شکر سفید کارخانه قند و شکر دعبل نیز در بورس کالا داد و ستد شد.

همچنین تالار صادراتی میزبان معاملات 100 تن عایق رطوبتی و 14 هزار و 800 تن انواع قیر بود.

در تالار محصولات صنعتی ومعدنی نیز 100 تن شمش هزار پوندی آلومینیوم ایرالکو و دو هزار تن «تختالC» شرکت فولاد هرمزگان جنوب مبادله شد.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز میزبان معامله 48 هزار و 419 تن مواد پلیمری بود.

63 هزار و 190 تن وکیوم باتوم (ماده پایه تولید قیر)، چهار هزار و 900 تن گوگرد، هشت هزار و 90 تن قیر نیز در این تالار داد و ستد شد.

معاملات محصولات پلیمری امروز پس از اعلام قیمت های پایه با رونق «پی.وی.سی»، «پلی اتیلن های ترفتالات»، «پلی اتیلن های سبک فیلم»، «پلی استایرن معمولی و مقاوم» و برخی انواع «پلی پروپیلن ها» روبرو شد.

مدیر عامل بورس کالا درباره معامله محصولات کشاورزی در بورس کالا گفت: روند عرضه جو در بورس کالا موفق بود؛ به طوری که بورس کالا اطلاعات حدود 148 هزار کشاورز این محصول را دریافت کرده و در سامانه شرکت پشتیبانی ثبت کرده است.

به گفته «حامد سلطانی نژاد»، تاکنون نزدیک یک میلیون و 100 هزار تن جو در مرکزهای خرید دریافت شده است.

وی اضافه کرد: به طور متوسط روزانه 90 کد سهامداری خریدار در سامانه بورس کالا ثبت می شود که نشانگر استقبال از این طرح است.

 

22339

کد خبر 560603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =