سبقت دو خودرو سنگین در همدان دو کشته و مجروح برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: سبقت اسکانیا از کامیون بنز موجب هواس پرتی راننده بنز و برخورد این کامیون با چند خودرو و یک تراکتور پارک شده در حاشیه جاده، سبب مرگ یک نفر و قطع پای جوان 16 ساله گردید.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان همدان در گفتگوی اختصاصی با خبر آنلاین از برخورد یک دستگاه کامیون بنز با چند خودرو در کیلومتر 6 محور همدان به ملایر که دوکشته و زخمی به جا گذاشت خبر داد و افزود:

ساعت 13 و 30 دقیقه روز گذشته یک دستگاه کامیون بنز در کیلومتر 6 محور همدان - ملایر در حال تردد بود که یکدستگاه اسکانیا از ان سبقت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: حواس پرتی و توجه راننده به خودروی اسکانیا موجب برخورد این وسیله نقلیه با دو خودروی نیسان و پژو 405 شد که ابتداخودروی بنز با شدت به نیسان برخورد کرده و این خودرو نیز با پژو 405 برخورد می کند و در ادامه خودروی بنز از مسیر اصلی منحرف و با تراکتور پارک شده در کنار تعویض روغنی به شدت برخورد می کند.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود: راننده تراکتور که در کنار وسیله نقلیه ایستاده بود بعلت برخورد کامیون بنز با وی چندین متر جلوتر پرتاب شده و جان خودرا از دست می دهد.

سرهنگ عزیزی گفت: بعلت واژگون شدن تراکتور نیز به روی شاگرد کارگاه تعویض روغن و قرار گرفتن سپر بر روی پای وی ، پای این جوان 16 ساله هم در این تصادف قطع شد.

وی با ذکر اینکه علت این سانحه بی توجهی راننده کامیون بنز به جلو بوده است به همه رانندگات توصیه کرد، اجازه سبقت به خودروهای مجاور را داده و موازی آنها تردد نکنند.

لازم به ذکر است در سه ماهه نخست سالجاری 78 نفر در سوانح جاده ای استان همدان جان باختند.

46

کد خبر 560667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =