در طول چند سال اتاق بازرگانی همواره همراه دولت بوده است و اکثر برنامه های اقتصادی چه در قالب همایش ها و چه در قالب پنل ها ی خصوصی و اقتصادی بدون دریافت منابع دولتی بخوبی انجام گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان کهگیلویه و بویراحمد،رییس اتاق بازرگانی یاسوج گفت : نقش بی بدیل تاجگردون در بحث برجام زبانزد داخل و خارج از ایران بود.
جبار کیانی در نشست هم اندیشی بخش خصوصیث استان با رییس کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی که در ساحتمان جدید اتاق بازرگانی یاسوج برگزار شد بیان کرد: رفتار آقای تاجگردون در طول ۵ ساله گذشته برای همه مردم ایران به شکلی بوده است که توسعه را برای همه ما به ارمغان آورده است.
کیانی افزود: در بحث شکل گیری دولت تدبیر و امید آقای تاجگردون یک تنه درون مجلس به حمایت از دولت پرداخت و باعث رای اعتماد مجلس به کابینه دولت شد.
وی به نقش اتاق بازرگانی در حمایت از دولت اشاره کرد و گفت : در طول چند سال اتاق بازرگانی همواره همراه دولت بوده است و اکثر برنامه های اقتصادی چه در قالب همایش ها و چه در قالب پنل ها ی خصوصی و اقتصادی بدون دریافت منابع دولتی بخوبی انجام گرفته است.

رییس اتاق بازرگانی یاسوج با اشاره به عملکرد اتاق بازرگانی یاسوج تاکید کرد : شوراههای گفت و گو استان کهگیلویه و بویراحمد در کشور بی نظیر بوده است به نحوی که ۲۳ شوارای گفت و گو در استان برگزار شده و این رقم در استان های بزرگی همانند فارس و خوزستان با ۲ الی ۳ شورا می رسد و این دلیل بر تعامل بخش خصوصی با استاندار خوش فکر استان است.
جبار کیانی با تاکید بر ارتباط قوی اتاق بازرگانی یاسوج با اتاق ایران گفت : ما تنها اتاقی هستیم که همه هزینه های ساختمان اتاق یاسوج را با همکاری نمایندگان و هیات رییسه از اتاق ایران گرفتیم که این هزینه ها در زمینی به مساحت ۳۵۲متر بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال بوده است.
کیانی در ارتباط با عملکرد اتاق یاسوج گفت : طی این مدت ما مرکز پژوهش های اقتصادی را راه اندازی کردیم و تلاش می کنیم اتاق مرکز فکر ،اندیشه و راهبردهای اقتصادی اجرایی شود .
وی در ادامه با تاکید بر همکاری اتاق یاسوج با دانشگاها عنوان کرد: همکاری بسیار خوب و نزدیکی با دانشگاهها داریم و نگاه ما این است که حالا که کارمان را آغاز کردیم رویکرد جدیدی در اقتصاد داشته باشیم.
رییس اتاق بازرگانی یاسوج با اشاره به مشکلات اقتصادی در استان اذعان داشت: آمارهای ارائه شده شای آمارهای واقعی نباشد و شرایط صنعت و بازار وضعیت مطلوبی ندارد و در چنین شرایطی می طلبد که دستگاهای خدمت رسان همکاری های لازم را با صنعت و بازار داشته باشند.
جبار کیانی افزود: شرایط بگیر و ببندها به شکلی است که اجازه نمی هد تولید روی پای خود بایستد و همچنین شرایط اخذ مجوز در استان مشکل دارد که لازم است مجموعه دولت همراهی کند.
کیانی در انتها گفت : ما قول می دهیم هر هیاتی از هر جای دنیا بیارید در ساختمان جدید اتاق بازرگانی یاسوج برای میزبانی بهتر از هر جایی برای شما آبروداری کنیم.

46

کد خبر 560685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =