عبداللهی: مردم خوزستان! منصوریان را به من ببخشید

روزنامه خبرورزشی نوشت: نصرالله عبداللهی آن‌قدر که از خبر اعتراض احتمالی برخی خوزستانی‌ها به منصوریان و رحمتی ناراحت بود گرمای هوا را چندان جدی نمی‌گرفت.

مشاور افشارزاده در گفت‌وگو با خبرورزشی در این باره حرف زد.

هوای اهواز گرم است؟
گرم؟ وقتی پنجره را باز می‌کنید به نظر می‌رسد که بخاری با بیشترین حرارت روشن می‌شود. خیلی گرم است و غیر قابل تحمل.

اوضاع تیم خوب است؟
شکر خدا با روحیه هستند و مشکلی نیست. تمرینات خوبی در تهران داشتیم و از حریف هم شناخت خوبی داریم.

هنوز چیزی از لیگ نگذشته که از حریف شناخت داشته باشید
استقلال خوزستان از آن دست تیم‌هاست که خیلی دست به تغییر نزده و این باعث می‌شود تا هم به لحاظ هماهنگی وضعیت خوبی داشته باشند و هم رقبای‌شان شناخت نسبی از آن ها داشته باشند. برخی تیم‌ها هم هستند که مربیان‌شان دست به ریسک می‌زنند و با تغییرات کلی لیگ را آغاز می‌کنند.

استقلال خوزستان تیم خوبی است؟
این تیم در تبریز یقه تراکتور را گرفت. استقلال خوزستان تیم خیلی خوبی است و فصل قبل قهرمان شده و در اهواز و شرایط آب و هوایی که به آن آشناست کار را برای ما دشوار خواهد کرد.

پورحیدری نیامد؟
قرار است امروز بیاید. برایش بلیت امروز را گرفتیم تا بیاید.

نشستن در آن هوای گرم روی نیمکت تیم خطرناک نیست؟
از صبح که در هتل است و تا آنجا هم که ماشین کولر دارد و تا شب هم هوا از این حالت وحشتناک افتاده است. بهتر است که باشد و در تهران نماند.

اگر او نباشد شما سرپرستی تیم را در دست می‌گیرید؟
من کارها را می‌کنم و تا وقت بازی هم خودش می‌رسد.

قرار است به منصوریان فحاشی شود؟
نمی‌دانم چرا عده‌ای این‌قدر بر یک ماجرای بیهوده اصرار می‌کنند؟ من ۴۰ سال قبل که به جام جهانی‌ می‌رفتم به اشتباه محل تولدم را اهواز زدند و هنوز هم در ویکی‌پدیا و گوگل محل تولدم اهواز است. در کل این مدت هم هرگز نخواستم آن را تغییر بدهم چون همه می‌دانند من تهرانی هستم ولی چه تفاوتی می‌کند. ما همه ایرانی هستیم و حالا منصوریان هم به اشتباه حرفی زده و بعد هم به خاطرش عذرخواهی کرده است و نباید این همه به موضوع ریز شد. اصلاً از مردم خوزستان می‌خواهم که منصوریان را به من ببخشند.

ظاهراً مردم خوزستان از بخشش رحمتی هم ناراحت هستند
به هر حال شاید آنها هم بودند از شانس خود برای رفع محرومیت بازیکن ارزشمندشان استفاده می‌کردند. ما هم تلاش کردیم و کمیته انضباطی محرومیت را تعلیق کرد و در این میان رحمتی مرتکب اشتباهی نشده که کسی بخواهد به او خُرده بگیرد. امیدوارم بازی خوبی از کار دربیاید و با دست پر به تهران برگردیم.

45503

کد خبر 561921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =