ایران نوشت: دوتبهکار با پرسه زنی درحوالی میدان آزادی، زنان و دختران را ربوده و آنها را در بیابان‌های اطراف تهران مورد آزارو اذیت قرار می‌دادند

سرنشینان پراید شیشه دودی که به روش خفاش شب، دختران و زنان جوان را ربوده و آنها را در بیابان‌های اطراف تهران هدف آزار و اذیت قرار می‌دادند با ردیابی های پلیسی دستگیر شدند. 

صبح جمعه اول مرداد امسال، زن جوانی به یکی از کلانتری‌های جنوب تهران رفت و از جنایت سیاه دو شیطان صفت پرده برداشت.زن جوان به مأموران گفت: ساعت 8 شب گذشته در حوالی میدان آزادی منتظر تاکسی بودم تا به خانه بروم که خودرو پرایدی مقابلم توقف کرد. راننده پسر جوان، لاغراندام و ریزجثه‌ای بود. به تصور اینکه من و راننده تنها سرنشین خودرو هستیم و باتوجه به اینکه برای رسیدن به خانه عجله داشتم به ناچار سوار ماشین شدم.

همان موقع نیز راننده با اصرارخواست روی صندلی جلو بنشینم که کسی مزاحمم نشود،اما چند کیلومتری دورنشده بودیم که ناگهان راننده تغییر مسیر داد. وقتی اعتراض کردم ناگهان چاقویی را زیر گلویم حس کردم. مرد جوانی که تا آن موقع متوجه حضورش در خودرو نشده بودم از پشت صندلی عقب با چاقویی که در دست داشت مرا بشدت تهدید کرد و گفت: «اگر سر و صدا کنی کشته می‌شوی.»
بنابراین از ترس سکوت کردم. بعد هم با التماس خواستم رهایم کنند اما آنها بی‌توجه به التماس هایم و با تهدید چاقو مرا به محلی خلوت کشانده و مورد آزار و اذیت قرار دادند. آنها می‌خواستند در بیابان رهایم کنند که با التماس خواستم مرا در شهر رها کنند.
بالاخره التماس‌هایم نتیجه داد و آنها مرا نزدیکی خانه پیاده کردند اما در طول مسیر درحالی که وانمود می‌کردم به یکی از آنها علاقه‌مند شده‌ام، موفق شدم شماره تلفن همراه راننده پراید را بگیرم.
باتوجه به اظهارات زن جوان، مأموران پلیس بلافاصله وارد عمل شده و با ارائه آموزش‌های لازم به زن جوان از او خواستند تا با راننده خودرو پراید تماس گرفته و با او قرار ملاقات بگذارد.بدین‌ترتیب زن جوان با راننده قرار ملاقات گذاشت و بعد از اینکه چندین بار محل قرار را تغییر داد درنهایت سر قرار حاضر شد. بدین ترتیب مأموران در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری‌اش شدند.
پس از انتقال متهم به شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران، تحقیقات تخصصی از راننده جوان آغاز شد. متهم مدعی شد که با زن جوان ارتباط داشته اما این ارتباط با میل این زن بوده و آدم ربایی و آزار و اذیتی در کار نبوده است.
متهم به بازپرس مرشدلو گفت: هدف من افراد خاصی بودند به همین خاطر هر زنی را سوار نمی‌کردم.معمولاً هم آنهایی که ظاهر نامناسبی داشتند را سوار کرده و با میل خودشان با آنها ارتباط برقرار می‌کردیم.
باتوجه به اظهارات شاکی وتحقیقات پلیسی صورت گرفته، دستور بازداشت راننده پراید ودستگیری همدست فراری‌اش صادر شد. بدین ترتیب متهم در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.این درحالی بود که کارآگاهان در بازرسی از خودرو متهم یک حلقه انگشتری پیدا کردند که متعلق به صاحب خودرو و شاکی نبود.
از آنجا که احتمال می‌رفت راننده پراید دودی و همدستش مرتکب شرارت‌های دیگری شده باشند تحقیقات در این باره ادامه یافت تا اینکه کارآگاهان دریافتند مدتی قبل زن جوانی به شعبه 5 بازپرسی دادسرای ویژه سرقت - مستقر در دادسرای جنایی - مراجعه کرده و از سرنشینان خودرو پراید دودی به اتهام سرقت شکایت کرده است.
در ادامه بررسی‌ها این زن به کارآگاهان گفت: از سوی سرنشینان پراید مورد آزار و اذیت نیز قرار گرفته است. از آنجا که محل سوار شدن زن جوان نیزحوالی میدان آزادی بود و او نیز به همان شیوه ربوده شده و مورد تجاوز قرار گرفته بود این احتمال قوت گرفت که وی نیز از سوی سرنشینان پراید دودی هدف آزار قرار گرفته است. بنابراین زن جوان برای شناسایی متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی فراخوانده شد. او با دیدن متهم و انگشتری که در خودرو پراید کشف شده بود، بلافاصله تبهکار شیطان صفت را شناسایی کرد.
از آنجا که احتمال می‌رود سرنشینان این خودرو مرتکب جنایت‌های سیاه دیگری نیز شده باشند بازپرس جنایی از زنان و دخترانی که به این شیوه هدف آزار و اذیت قرار گرفته‌اند خواست برای اعلام شکایت به دادسرای جنایی تهران یا اداره شانزده پلیس آگاهی پایتخت مراجعه کنند.

 

23145

 

کد خبر 562272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • م.ط A1 ۰۴:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
  27 5
  90 جنایت ها مربوط به مهاجرین ناخوانده تهرانه، این و آمار میگه قدیم 1 خفاش شب بود الان هرروز 10 تا خبر اینجوری میاد بیرون، تازه اگه بیاد
 • بی نام US ۰۵:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
  10 8
  متاسفانه اکثر خانمهای ما به جای اینکه سوار تاکسی بشن سوار ماشینهای شخصی میشن من خودم هزار بار این مورد رو دیدم که تاکسی خواسته سوارش کنه و سوار نشده و سوار شخصی شده و نمیدونم دلیلش چیه
  • بی نام A1 ۰۵:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
   14 0
   چرا هميشه ميخواييد قرباني رو متهم كنيد؟ من ديشب ساعت نه توي تابستون كه همه جا هنوز شلوغه تو خيابون پر رفت و آمد جنت آباد منتظر تاكسي بودم بعد از بيست دقيقه كه هيچ تاكسي هيچ تاكسي رد نشد مجبور شدم به خاطر ترسم زنگ بزنم آژانس نزديك خونه خودم رو معرفي كنم برام ماشين بفرستن... ولي همه اين پول رو ندارن... همه اين وقت رو ندارن... چرا اينقدر بي انصاف هستيد؟ مگر همين چند وقت پيش نبود به دختر هفده ساله دو مرد تجاوز كردن و متجاوز تاكسي زرد داشت كاملا هم امن و قانوني ميتونيد خبرش رو تو همين سايت پيدا كنيد
  • بی نام A1 ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
   8 0
   چرا نظر مخالف ايشون رو منتشر نميكنيد؟ چرا هميشه قربانيرو متهم ميكنيد؟
 • lkhnd A1 ۰۵:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
  21 5
  این خانه های عفاف و راه اندازی کنین، تا تکلیف این افراد معلوم بشه که کجا باید دنبال چی بگردن
 • بی نام IR ۰۵:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
  15 1
  باز الان عده ای کمپین می زنند که این جانی ها اعدام نشوند
 • لی لی A1 ۰۵:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
  0 4
  این همه تاکسی تو تهران هست چرا شخصی سوار می شن؟خودمون ناخواسته شرایط جرم و جنایت و فراهم میکنیم.در ضمن اون آقای کاسب "خودت راضی میشی ناموست به خاطر درآمدت به یغما بره؟
 • بی نام A1 ۱۸:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
  0 0
  کاش یکم ناموسه خودمونو جایه اینا بزاریم،،،نمیتونیم چون فکر کردنشم سخته برامون... یه لحظه خودتونو جایه دختری بی گناه بزارید که چه جوری التماس کرده دختر بودنش رو نگه داره ولی با بی اعتنایی بهش تجاوز شده... یعنی باید یه جور اعدام کنن اینارو درس عبرت بشه واسه بقیشون خدا به فریاد این دخترایه بی گناه برسه،،،چون بعدش یا افسردگی یا خود کشیه ...