با الهه احمدی از باور المپیکی‌اش تا سید باور زندگی‌اش که خیلی سختی کشیده!

الهه احمدی، تیرانداز کشورمان در بازی‌های المپیک در جایگاه ششم جای گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ الهه احمدی، تیرانداز کشورمان که در المپیک ریو درخشش خوبی داشت و در جایگاه ششم قرار گرفت، میهمان استودیوی ویژه المپیک در برزیل بود. محمد حسین میثاقی پای صحبت های او نشست و بخشی از صحبت های الهه احمدی را می خوانید:
او صحبت هایش را با گفتن از سختی های رشته اش شروع کرد: « همه باید بیایند و تیراندازی را ببینند. بازی های المپیک خیلی سخت است. 54 تا از بهترین ها بودند و دیدید چقدر شرایط سخت بود. ما در تیراندازی باید با همه حواسمان شلیک کنیم. ولی رکوردهایی که می زنیم ، می دانیم چه حد نصابی دارد. من پدرم ارتشی بود و عضو تیم ملی تیراندازی، برای همین از سال 80 به کلاس های او که مربیگری هم می کرد رفتم و علاقمند شدم. برادرم هم تیرانداز است. او در رقابت های المپیک در کویت سهمیه گرفت اما به دلیل اختلافات کویت و کمیته المپیک این کشور، از این مرحله حذف شد و او نتوانست به المپیک بیاید. »

او درباره رقابتش با دیگر ورشکاران گفت: « من شانس طلای ریو را به خودم می دادم. چون تجربه بالایی داشتم. ولی المپیک جای اشتباه نیست. من در یک تیر از قهرمان المپیک جلو افتادم اما بعد از آن تیر بعدی ام را بد پرتاب کردم. »

الهه احمدی که در طول مصاحبه خیلی از باور خود نسبت به عملکردش گفت و با تعریف و تمجید میثاقی و همچنین پیمان یوسفی روبرو شد، درباره پسرش و شرایط سخت او گفت: « من باور دارم. پسر سید باور است که 10 روز دیگر 3 ساله می شود و این دوری من برای او خیلی سخت بود. »

محمد حسین میثاقی در قسمتی از گفتگو درباره سر و صداهای ایجاد شده توسط روس ها هنگام پرتاب تیر های الهه احمدی گفت! « قبل از بازی های المپیک لندن سالن را کلا ساکت می کردند. ولی الان دیگر سر و صدا کردن در تیراندازی آزاد است. » میثاقی در جواب این حرف احمدی گفت: « اشکال ندارد و دفعه بعد حتما ما هم شلوغ می کنیم! »

41257

کد خبر 564866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =