افتاب نیوز نوشت: چند روز پیش مردی به اداره پلیس رفت و خبر از ناپدید شدن دختر 14ساله‌اش داد.

وي گفت: دخترم بهاره ديشب به اتاقش رفت تا استراحت كند، اما صبح وقتي بيدار شديم هرچه صدايش كرديم پاسخ نداد. به اتاقش رفتم و با جاي خالي او روبه‌رو شدم. با موبايلش تماس گرفتم اما پاسخ نداد. احتمال مي‌دهم بلايي سرش آمده باشد.با اظهارات اين مرد مأموران اداره يازدهم پليس آگاهي تهران با دستور قاضي مرشدلو، بازپرس شعبه هفتم دادسراي جنايي تحقيقات خود را در اين خصوص آغاز كردند.

پس از يك هفته ردي از دختر گمشده در خانه يكي از دوستانش پيدا شد و او با حضور در دادسراي جنايي حقايق تازه‌اي را پيش روي قاضي قرار داد. وي گفت: چند وقت پيش خواهركوچكم را به پاركي در نزديكي خانه‌مان برده بودم كه در آنجا با مردي حدودا 40ساله به نام محمد آشنا شدم.او شماره موبايلش را به من داد و گفت اگر كاري داشته باشم مي‌تواند مانند پدري دلسوز به من كمك كند. از طريق تلگرام با او در ارتباط بودم تا اينكه جواني به خواستگاري‌ام آمد. اما پدرم به‌خاطر سن كم من و نداشتن پول خريد جهيزيه با ازدواج‌مان مخالفت كرد و جواب رد به خواستگارم داد.

همين باعث عصبانيتم شد و شبانه از خانه فرار كردم. همان شب به محمد زنگ زدم و از او كمك خواستم. او مرا به خانه‌اش دعوت كرد. چون جايي براي ماندن نداشتم به آنجا رفتم. او به من گفته بود مجرد است اما وقتي به خانه‌اش رفتم و وسايلش را ديدم، متوجه شدم او متاهل است و فرزند هم دارد.

مي‌خواستم از آنجا فرار كنم اما محمد درها را قفل كرد و اجازه نداد. گويا آن شب همسر و فرزندش خانه يكي از بستگان‌شان بودند. آن شب محمد با تهديد مرا مورد آزار و اذيت قرار داد تا اينكه نيمه‌شب وقتي خواب او سنگين شد، كليد را از جيبش برداشتم و فرار كردم. 

يك ساعت پس از فرار، محمد پيامي در تلگرام برايم فرستاد و تهديد كرد اگر شكايت كنم، آبروي خودم هم مي‌رود؛ چرا‌كه او مبتلا به ويروس اچ‌اي‌وي است و من هم دچار بيماري ايدز شده‌ام. او مي‌گفت اگر شكايت كنم مرا به قرنطينه مي‌برند و آبرويم پيش خانواده و دوستانم مي‌رود.وي ادامه داد: من 7روز خانه دوستم بودم و در اين مدت مدام اشك مي‌ريختم تا اينكه در نهايت مجبور به شكايت شدم. پس از شكايت اين دختر جوان، مأموران محمد را دستگير كردند. او ديروز وقتي در برابر قاضي جنايي قرار گرفت، مدعي شد به دروغ ادعا كرده ايدز دارد تا دختر نوجوان بترسد و از او شكايت نكند؛ چراكه اگر همسرش متوجه ماجرا مي‌شد، حتما طلاق مي‌گرفت. هم‌اكنون متهم در اختيار مأموران قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد.

 

23302

کد خبر 565712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 17
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۵:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
  فقط اعدامش کنید ،ممکن بود این دختر نوجوان خودکشی کنه
  • بی نام A1 ۰۵:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   34 25
   با پای خودش بلند شده رفته خونه یارو باید هم انتظار همچین چیزی رو داشته باشه
  • بی نام A1 ۰۶:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   0 0
   حد اکثر شلاق میخوره.
  • nasim FR ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   55 23
   تا یه ماجرا پیش میاد اعدام ، بابا آخه اعدام که چاره نیست، حالا زندان ابد یه چیزی چقدر راحت حکم میدیم.
  • فرشید RO ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   36 8
   در پاسخ به nasim . مثل اینکه خبر نداری طبق قانون رابطه غیر شرعی شخص متاهل براش حکم اعدام داره همینطور رابطه به عنف اعدامه و به جهت باکره بودن دختر اعدامه بنابراین سرانگشتی از سه جهت حکم ایشان اعدام طبق قانون و البته بسیار هم خوبه تا آدمهای بی شرف و بی وجدان وبی رحم دنیا از لوث وجودشون پاک بشه اگر کسی با فرزند همین نامرد چنین رفتار رو داشت چه میکرد؟
  • میثم A1 ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   0 0
   باید ریشه یابی بشه
  • بی نام A1 ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   10 0
   بی نام دوم اولا طرف بچگی کرده که رفته خانه طرف بعدش هم این همه دختر ها می رند خونه دیگران ولی مورد تجاوز قرار نمی گیرند پس نباید مورد تجاوز قرار می گرفت مثلا ریشه یابی کردی که می خوای گناه را گردن اون بچه بندازی
  • بی نام A1 ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   7 12
   خانم نسیم واقعا برات متاسفم که به عنوان یک زن همچین حرفی می زنی بعدش هم با پول مالیات منو و شما طرف بره زندان که مفت بخوره و بخوابه،نخیر من می خوام این پول جاهای دیگه خرج بشه
  • بی نام A1 ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   4 11
   فرشید جان امثال این خانم نسیم فکر می کنند که این بلا ها سر خودشان نمیاد و فقط برایمردم این اتفاق ها میافته برای همین این جوری مثلا ادای روشنفکرها را در میارند و روشنفکری را در حمایت از دزد و قاتل و متجاوز می دانند،فقط کافیه همچین بلایی سر خودش و خانواده اش بیاد که که همین حرف هایی که می زنند را زیر پا می گذارند و درخواست اعدام می کنند من مورد مشابه را دیدم که این حرف را میزنم،طرف با اعدام مخالف بوده ولی تا عزیزش را کشتند و طرف قاتل را قصاص کرد و در توجیه حرفاش می گفت مورد ما با بقیه فرق داشت
  • بی نام FR ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
   6 0
   اقایون ریشه یاب نکنه این هم دلیلش دیر ازدواج کردن پسر هاست،طرف زن و بچه هم داشته،الان برای توجیه چی می خواید بگید؟
  • بی نام A1 ۰۵:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
   10 0
   بی نام اول این بچه فقط 14 سالش بوده میفهمی بچه یعنی چی اما اون غول 40 ساله بی شرف که زن و بچه داشته رو باید اعدام کرد مرتیکه مریض
  • 123 A1 ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
   1 14
   هر دو تاشونو اعدام کنید
 • رضا IR ۰۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
  26 4
  مقصر ميتونه شماره گرفتن اين دختره باشه كه البته ميشه به كم سن وسال بودنش نسبت داد . ولي به نظرم بايد پدر و مادر با بچه شون دوست باشن تا اگه فرزندشون مشكلي داره به اونا بگه يا حداقل يه دوست امين داشته باشن كه خانواده هم به خوب بودن اون اعتماد داشته باشن تا حرف دل دختر رو از طريق اين دوست بشنون.....پدرش هم كمي در اين قضيه مقصره.
 • بی نام IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
  27 6
  اینجور ادمها باید مجازات سختی بشوند . خانواده ها هم باید بیشتر مواظب فرزندانشان باشند .
 • یه دوست A1 ۰۶:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
  27 28
  اعدام لطفا اعدام اعدام ترا خدا اعدام
 • بی نام A1 ۰۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
  9 3
  دختر تنها رو دعوت نميكنن خونه خالي كه بهش مشاوره رايگان بدن. تقصير خودش بوده هر كي مشكل داشت نبايد از خونه فرار كنه بره دنبال هرزه گي . شماره رو گرفته مدتي ارتباط داشته حالا ميگه نميدونستم متاهل تشريف دارن يعني مجرد بود اشكال نداشت؟
 • 1 A1 ۰۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
  0 0
  شما دروغ ميگين مگه يه بچه 14 ساله چي ميدونه؟ خواستگار برا دختر بچه اونم تو اين دوره زمونه؟ ژدر مادرش؟ ؟؟؟؟؟ كليعلامت سوال تو ذهنم ايجاد شده؟ باور نمي كنم اون مر ت يكه ا لا غ 40 ساله اخه من چي بگمممم بهتره هيچي نگم