سرمربی استقلال پس از تساوی برابر پیکان گفت: به بازیکنانم گفتم که باید برای هواداران کارگری کنید باید لباس کارگری بپوشید، افتخار کنیم که هوادار به ورزشگاه می‌آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل پیکان، گفت: دو نیمه متفاوت را مشاهده کردیم، تقریبا 20، 25 دقیقه در نیمه دوم آن شکلی که من دوست داشتم و هواداران دوست دارند بازی کردند. لفظ جانانه را برای این مدت استفاده می‌کنم. 5 موقعیت خلق کردند و به راحتی می‌توانستیم در این مدت به برتری برسیم.

او ادامه داد: داخل زمین حدود 20 دقیقه هوادار لذت برد، این موضوع که بازی خوبی انجام دادیم از فرشید اسماعیلی و امید ابراهیمی شروع شد. از عملکرد بازیکنانم در کل راضی هستم. اینکه سعی و تلاش می‌کنند برای بردن خوب است اما یک جایی باید استارت خورده می‌شد که بازیکنان به خودشان بیایند. ابتدا امید ابراهیمی و پس از آن فرشید باقری و فرشید اسماعیلی بودند شدیداً به این تیم اعتقاد دارم اما روزهای سخت خود را می‌گذراند.

سرمربی استقلال گفت: به بازیکنانم گفتم که باید برای هواداران کارگری کنید باید لباس کارگری بپوشید، افتخار کنیم که هوادار به ورزشگاه می‌آید. امروز این قول را به هواداران می‌دهم که تیم باصلابتی درستی کنیم. تیمی که وقتی به ورزشگاه می‌آید هیچ ناراحتی نداشته باشد. امروز روح جنگندگی را در بازیکنانم دیدم و انتقال این جنگندگی باید به روی سکوها باشد.

منصوریان گفت: هوادار می‌خواهد 20 دقیقه ما تبدیل به 90 دقیقه شود. قطعا تیم باصلابتی خواهیم داشت. دست تک تک هواداران را می‌بوسم، قطع به یقین این حمایت بعد از پایان تعطیلات لیگ به سرمنزل مقصود خواهیم رسید. باید تیم حفظ شود، جوانانی هستند که در این 20 دقیقه مرا امیدوار کردند. تیمی که پیراهن استقلال را می‌پوشد جانش را برای هوادار می‌گذارد. باید نهایت قدردانی را از هواداران داشته باشیم. با تمام احترام به جلالی باید بگویم که تیم حریف هم بازی خوبی به نمایش گذاشت.

سرمربی استقلال گفت: این ورزشگاه سومین ورزشگاه ایران است که دغدغه‌ای به اسم چمن نداشتیم. امکانات خیلی خوبی دارد که در حد توانایی خوب بوده است. دست تک‌تک عزیزان را می‌بوسم، امکانات بسیار خوبی دارند و در زمان پذیرایی بدون هیچ دغدغه‌ای وارد شدیم. از احترامی که برای پورحیدری گذاشتند و ماشین آوردند دم نیمکت تشکر می کنم امیدوارم که چنین زمین‌هایی را داشته باشیم و مربیان دغدغه تاکتیکی نداشته باشند.

سرمربی استقلال در مورد تعطیلی استقلال،‌گفت: فردا ریکاوری می‌کنیم و سه روز تیم تعطیل خواهد شد چون جای ثابت هیچ جا نداریم و برای زمین تمرین خانه به دوش هستیم نمی‌دانم کجا تمرین می کنیم البته افتخاری قول داد که زمین تمرین ما ثابت می‌شود سه ماه است که دغدغه زمین تمرین داریم ان‌شاالله از سه شنبه کارمان را شروع می‌کنیم و با نشانه‌های از چند جوان را در تعویض‌هایم ببینم و می‌توان این احترام را برای آنها قائل بود که پیراهن استقلال را بر تن کنم.


256 41

 

کد خبر 566348

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =