به مناسبت دهه کرامت مسابقه قرآنی با عنوان "بهار دل ها " در فرهنگسرای فجر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در این مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: مسابقات قرآن کریم راهکاری مناسب برای ترویج فرهنگ قرآن و تشویق علاقمندان به این عرصه معنوی است.

وی گفت: برگزاری مسابقات قرآنی در تربیت نسلی انقلابی و ارزشمند نقش بسزایی دارد و هرساله شاهد هستیم که با برگزاری آن فضای قرآنی حاکم می شود.

پور پناهی ادامه داد: مسابقات قرآنی در جهت تربیت قرآنی برگزار می شود  و تبلیغات گسترده‌ای برای فرهنگ‌ سازی مسابقات قرآنی انجام داده‌ایم.

بابک پورپناهی تصریح کرد: رسانه‌ها در برگزاری بهتر و باشکوه‌تر مسابقات قرآن نقش آفرین هستند و با مشارکت و فعالیت گسترده تر می‌توانند در راستای اطلاع رسانی و جذب مشتاقان به سمت قرآن موثر واقع شوند تا همه از برکات معنوی این مسابقات بهره مند شوند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این مسابقه و تبلیغ آن در رسانه ها، ادامه داد: اهمیت مسئله آن چنان است که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بارها در خواندن مکرر قرآن کریم سفارش کرده اند.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل تصریح کرد: وظیفه همه فعالین فرهنگی این است که روح و جسم خود را با قرآن عجین کنند تا در کارهای فرهنگی بتوانند نقش تاثیرگذاری داشته باشند. 

 این مسابقه در گروههای سنی کودکان و نوجوانان و در رشته حفظ قرآن برگزار و در پایان این مراسم از نفرات برتر مسابقات قرآن کریم به همراه والدین آنها تقدیر به عمل آمد.

 

کد خبر 567812

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =