کلینیک دامپزشکی آماده بهره برداری است/ساختمان مرکزی دانشگاه در دست ساخت است

تسنیم نوشت: رئیس دانشگاه لرستان گفت: کلینیک دامپزشکی ۱۰۰ درصد تکمیل‌شده و به‌زودی افتتاح می‌شود

در رابطه با برنامه‌های اقتصاد مقاومتی این دانشگاه اظهار داشت: در حوزه اقتصاد مقاومتی 9 پروژه در دو بخش عمرانی و پژوهشی برای این دانشگاه پیش‌بینی‌شده است.

وی افزود: سرانه آموزشی دانشگاه در این دولت تقریباً 20 درصد نسبت به دوره قبل رشد داشته است.

رئیس دانشگاه لرستان عنوان کرد: دانشکده علوم پایه‌ یکی از پروژه‌های عمرانی این دانشگاه است که در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع احداث می‌شود و هم‌اکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه کتابخانه مرکزی این دانشگاه با مساحت سه هزار و 200 مترمربع به بهره‌برداری رسیده است بیان کرد: سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه لرستان در زمینی به مساحت دو هزار و 80 مترمربع در حال احداث است که تاکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

عزیزی تصریح کرد: از آنجایی‌ که دانشگاه لرستان تاکنون ساختمان مرکزی نداشته است هم‌اکنون ساختمان آن در مساحت شش هزار مترمربع از محل منابع داخلی استان در دست‌ساخت است و 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه کلینیک دامپزشکی لرستان در زمینی به مساحت 700 مترمربع ساخته‌شده است خاطرنشان کرد: کلینیک دامپزشکی لرستان اکنون به‌طور کامل تکمیل و آماده بهره‌برداری است که در صورت حضور مقام عالی وزارت در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد و در صورت عدم حضور 14 مهرماه هم‌زمان با روز دامپزشکی افتتاح می‌شود.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: در بخش پژوهشی نیز یک مرکز رشد با همکاری پارک علم و فناوری در دست احداث است که اکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی اظهار داشت: راه‌اندازی مرکز شتاب دهی جهت کارآفرینی، راه‌اندازی مرکز آبپا با همکاری مرکز ارتباطات از دیگر برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است.

عزیزی افزود: امسال سازمان مدیریت اعتبارات دانشگاه را در بودجه تفضیلی و از محل منابع ملی تقریباً 22 درصد نسبت به سال قبل افزایش داده است.

 

۴۸

کد خبر 568243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =