یک شانس دیگر طلای ایران پرید/کاش بگویید چه کسی اجازه داد میلاد بیگی برود آذربایحان؟

میلاد بیگی ملی پوش پیشین ایران در لباس تیم ملی آذربایجان ، قهرمان نامی ایران، مهدی خدابخشی را شکست داد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛رقابت تمام ایرانی بازی یکچهارم نهایی المپیک، بین مهدی خدابخشی ملی پوش ارزشمند کشورمان و میلاد بیگی آغاز د. میلاد بیگی که با رضایت مسئولان فدراسیون ایران رفته بود به آذربایجان و برای رضا مهماندوست و رودرروی تیم ملی کشور ش قرار گرفته بود، در 3 دقیقه اول توانست با پاهای بلندش ، ضربه ای را به سر مهدی بزند و سه امتیاز پیش بیفتد. مهدی که 12 عنوان جهانی داشت و با رنک یک دنیا به بازی های المپیک آمده بود ، برابر رقیب سابق در اردوها ، کارش گره خورد. او در شروع راند دوم برای لحظاتی توانست 5 بر 3 از میلاد پیش بیفتد اما میلاد با پاهای بلندش خیلی زود ، توانست با ضربات بالایش به امتیاز 10 برسد و 10 بر 5 در پایان راند دوم پیش باشد.

در وقت سوم هم همچنان میلاد بیگی برتر بود. او خیلی سریع سه امتیاز دیگر گرفت. بلافاصله ضربه دیگری هم وارد کرد و 16 بر 5 از قهرمان دنیا پیش افتاد. او امتیاز 17 را هم گرفت و پیروز بازی شد. رضا مهماندوست که در معامله ای عجیب میلاد بیگی را از اردوی ایران برده بود و مسئولان فدراسیون تکواندوی ایران  که اجازه رفتن بیگی را دیده بودند ، حالا افسوس مدالی را می خورند ساده از چنگ شان پرید. مهدی که شانس اول طلای ایران در تکواندوی المپیک بود از رسیدن به طلا بازماند و همان طور که بهزاد خداداد پی بینی کرده بود ، حرف زیادی برابر میلاد بیگی برای گفتن نداشت.

در سوی دیگر جدول استیون لوپز آمریکایی که لقب پرافتخارترین تکواندوکار جهان را یدک می کشد، مقابل محمد لوتالو از بریتانیا شکست خورد تا از رسیدن به نیمه نهایی باز بماند. اگر لوتالو در نیمه نهایی میلاد بیگی را شکست دهد مهدی خدابخشی حذف خواهد شد و اگر بیگی پیروز شود استیون لوپز از دور مسابقات کنار خواهد رفت.

4141

کد خبر 569361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 46
  • بی نام US ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
    102
    چه کسی اجازه رفتن میلاد بیگی را صادر کرده؟ تا ۲۰۱۴ برای ایران مدال می آورد, حالا برای آذربایجان مدال درو می کند.