ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور استاندار در بروجرد برگزار شد

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بروجرد با حضور استاندار لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرانلاین لرستان ،جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان با حضور استاندار لرستان، مدیران کل استانی، مدیران شهرستانی و بانک‎های عامل در شهرک صنعتی برگزار شد.

لازم به ذکر است، در این جلسه مشکلات چند واحد صنعتی و تولیدی شهرستان بروجرد مورد بررسی قرار گرفت.

تامین سرمایه در گردش، تنفس بانکی به منظور ورود کارگاه‎های تولیدی و صنعتی به چرخه تولید و کسب توانایی در تداوم فعالیت در این عرصه و به دنبال آن فراهم آمدن امکان بازپرداخت تسهیلات بانکی از جمله تقاضاهای مطرح شده در این جلسه بود.

گفتنی است، اعطای تسهیلات ارزان قیمت و با نرخ سود منطقی با هدف کمک به حرکت هرچه بهتر چرخ تولید و صنعت و تعامل و انعطاف بانک‎های عامل در پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی از سوی واحدهای تولیدی و صنعتی از دیگر تقاضاهای مطرح شده در این جلسه بود.

لازم به ذکر است، در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بروجرد مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی بررسی و پس از رایزنی‎های انجام شده تصمیماتی به منظور حل چالش‎های این واحدها اتخاذ شد.

در ماه‎های اخیر نیز جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع دیگری با حضور استاندار لرستان و مدیران کل استانی در شهرک صنعتی بروجرد با هدف آشنایی بیش از پیش مسئولان استانی با مشکلات فعالان عرصه تولید و صنعت این شهرستان برگزار و در این جلسات تصمیمات لازم به منظور کمک به کاستن یا حل برخی مشکلات پیش روی این واحدها اتخاذ شد.

46

کد خبر 570110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =