۰ نفر
۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹
پاکسازی خرم‌آباد از معتادان و متکدیان

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی در خصوص جمع آوری متکدیان و مبارزه جدی با خرده فروشان مواد مخدر سطح شهرهای استان تاکید کرد

سید احمد موسوی - خبرانلاین لرستان: سید سعید شاهرخی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان باهنر و رجایی گفت: این شهیدان عزیز در بحث مدیریت کشور الگو بوده و همه باید از آرمان های آنها و امام راحل پیروی کنیم.

شاهرخی به بحث مبارزه با مواد مخدر پرداخت وافزود: بحث خرده فروشان مواد مخدر در شهر خرم آباد به یک معضل تبدیل شده بودند که خوشبختانه با همکاری های دادستان محترم ،دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان،نیروی انتظامی و شهرداری اقدامات موثر و بازدارنده ای صورت گرفت و  برخی مناطق از وجود این خرده فروشان پاکسازی شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه زحمات تک تک مسئولان شهرستان خرم آباد در این خصوص قابل تقدیراست اظهار کرد: جمع آوری خرده فروشان و مبارزه با مواد مخدر کارهای حقوقی و اجرایی سختی دارد اما با مدیریت همه عزیزان و بعد از بررسی های اطلاعاتی و انتظامی مناطق مختلف از وجود خرده فروشان واکسینه شد.

سعید شاهرخی با اشاره به ادامه روند مبارزه با مواد مخدر در شرستانها افزود: اقدامات صورت گرفته در مرکز استان بایستی در شهرستانها نیز اجرایی شود و فرمانداران شهرستانهای استان همکاری های لازم را با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان داشته باشد.

سید سعید شاهرخی در ادامه ضمن اعلام جمع آوری 44 متکدی در سطح شهر خرم آباد گفت: مسئولین همکار ما در حوزه خرم آباد با هماهنگی های لازم موفق به جمع آوری تعداد 44 متکدی شدند که در مناطق حاشیه ای شهر خرم آباد توسط فردی مدیریت می شده و اسکان داده شدند که با اقداماتی ضربتی همه این افراد جمع آوری شدند معاون استاندار لرستان در پایان تصریح کرد: شهرهای استان بایستی از وجود متکدیان پاکسازی شوند و با کارهای اطلاعاتی و سازمان یافته در بحث مبارزه با آنها برخورد جدی کرد.

 

۴۸

کد خبر 571417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =