دومین المپیاد ورزشی محلات سنندج برگزار می‌شود

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج از برگزاری دومین المپیاد ورزشی محلات خبر داد و گفت: این مسابقات در 12 رشته ورزشی از اواسط شهریور ماه سال جاری آغاز می‌شود.

کیوان تیشه گران در گفتگو با خبرآنلاین، اظهار کرد: برگزاری مسابقات ورزشی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و ورزشکاران یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری است.

وی بیان کرد: سال گذشته نخستین دوره از المپیاد ورزشی محلات برگزار شد که مورد استقبال چشمگیر جوانان و ورزشکاران قرار گرفت.

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج از برگزاری دومین المپیاد ورزشی محلات سنندج خبر داد و گفت: این مسابقات در 12 رشته ورزشی از اواسط شهریور ماه سال جاری آغاز می‌شود.

وی افزود: این مسابقات در هشت رشته ورزشی برای آقایان و چهار رشته ورزشی برای بانوان برگزار می‌شود.

تیشه گران تصریح کرد: در دومین المپیاد ورزشی محلات آقایان در رشته‌های فوتسال، بسکتبال خیابانی، والیبال، بدمینتون، قوی‌ترین مردان، تنیس روی میز، کشتی و بانوان هم در رشته‌های هندبال، آمادگی جسمانی، اسکواش و دارت می‌توانند شرکت کنند.

وی گفت: معلولین و بیماران ضایعه نخاعی هم می‌توانند در رشته‌های تیر و کمان و دارت در این المپیاد ورزشی شرکت کنند.

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج اعلام کرد: ورزشکاران می‌توانند تا روز 11 شهریور ماه با مراجعه به دفتر اداره ورزش شهرداری واقع در بلوار کردستان و یا با مراجعه به هیئت‌های مربوطه نسبت به ثبت نام جهت حضور در این المپیاد اقدام کنند.

وی بیان کرد: این مسابقات از اواسط شهریور ماه و به مدت 10 روز برگزار می‌شود و بازی‌های مردان در پارک ملت و رشته‌های ورزشی بانوان در سالن برگزار خواهد شد.

تیشه گران خاطرنشان کرد: علاقه مندان به شرکت در این المپیاد ورزشی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33169525 دفتر اداره ورزش شهرداری تماس بگیرند.

46

کد خبر 572083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =