ایسنا نوشت: ترامپ که خودش عنصری جنجالی و حاشیه‌ساز شناخته می‌شود، این بار دچار دردسر شده و پس از استعفای رئیس سابق کارزار انتخاباتی‌اش، رئیس جدید هم با اتهام بیان "اظهارات ضد یهودی" روبرو شده است.

به نوشته روزنامه دیلی میل، همسر سابق استفان کی‌ بانون، رئیس جدید کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ مدعی شده است که همسرش اظهارات ضد یهود عنوان کرده است. مری لوئیس پیکار گفته است که همسرش نمی‌خواسته فرزندانشان را به مدرسه دخترانه تیراندازی در لس‌آنجلس بفرستد و علت آن هم حضور محصلان یهودی بوده است.

او همچنین گفته است که همسر سابقش او را مورد آزار و اذیت احساسی و فیزیکی قرار می‌داده است. مری لوئیس پیکار در اسناد دادگاه متعلق به سال 2007 نوشته بود که همسرش نمی‌خواسته فرزندانش با یهودیان به مدرسه برود و کودکان یهودی را "بچه ننه" توصیف کرده بود. این اتهامات مربوط به اسناد طلاق ژوئن سال 2007 است.

طبق اسناد طلاق مذکور، مدیر اجرایی جدید کمپین دونالد ترامپ سابقا رفتار خشونت‌آمیز علیه خانواده‌اش داشته است. پیکار و همسرش در روز سال نوی میلادی در 1996 با یکدیگر درگیر شدند و ظاهرا استفان بانون گلوی همسرش را فشرده است و او را شفاها مورد آزار قرار داده است.

برنان در 17 اوت و پس از تغییر و تحولات ترامپ در میان اعضایش در کمپین ریاست جمهوری به عنوان مدیر اجرایی تعیین شد تا شاید بتواند کمپین متزلزل ترامپ را سامان دهد. او رئیس شبکه خبری بریت‌بارت است و جانشین پاول منافورت شده است. مدیر اجرایی کمپین‌های ریاست جمهوری نقش مهمی در هماهنگی و برقراری نظم و آرامش در جریان انتخابات ریاست جمهوری دارند و چنین تحولاتی می‌تواند ضربه سنگینی به ترامپ آن هم در آستانه انتخابات هشتم نوامبر وارد کند.

5252

کد خبر 572177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =