۰ نفر
۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵

ایرنا نوشت: ساختمان جدید سفارت فلسطین دیروز شنبه با حضور نمایندگان فلسطینی و جمعی از فلسطینیان ساکن در سوریه در دمشق گشایش یافت.

خبرگزاری فلسطین معا روز یکشنبه گزارش داد ، در مراسم افتتاح ساختمان جدید سفارت فلسطین در سوریه سرود ملی فلسطین پخش و پرچم فلسطین بر فراز ساختمان سفارت برافراشته شد و حاضران به احترام بزرگداشت شهید ابوعلی مصطفی و همه شهدای فلسطینی یک دقیقه سکوت کردند.

سمیر الرفاعی، نماینده جنبش فتح در دمشق گفت : امروز شاهد انتقال ساختمان سفارت فلسطین به ساختمان جدید که مجهزتر از گذشته و برای خدمت بیشتر به ملت فلسطین است ، هستیم.

محمود الخالدی سفیر فلسطین در سوریه نیز با اظهار خشنودی از افتتاح ساختمان جدید سفارت فلسطین در دمشق با بیان این که این سفارت خانه در خدمت همه فلسطینیان است از موضع رهبری سوریه در ارتقای نمایندگی فلسطین تا سطح سفارت تشکر کرد.
طلال ناجی دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین نیز در سخنانی افتتاح ساختمان جدید سفارت فلسطین را صدایی شایسته ملت ، دولت فلسطین خواند.
در این مراسم انور عبدالهادی مدیر بخش سیاسی سازمان آزادی بخش فلسطین ، و زیاد نخاله معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی نیز سخنانی ایراد کردند.

52310

کد خبر 572680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =