سفر جوانی ایرانی به ایتالیا و پاناما با «اسب باد»

فیلم سینمایی «اسب باد» که داستان سفر خیالی یک جوان از جنوب کشورمان به جهانی دوردست است، در سه کشور پاناما، ایتالیا و ایران ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهروز نشان و محمودرضا ثانی که پیش از این نیز تجربه تولید و اکران فیلم بلند مستند «کیارستمی و عصای گمشده» را در اسپانیا و کلمبیا داشتند، این بار به‌طور مشترک فیلم سینمایی «اسب باد» را نوشته و کارگردانی می‌کنند.

داستان «اسب باد» در سه کشور پاناما، ایتالیا و ایران می‌گذرد که پس از پایان تصویربرداری در دو کشور خارجی، در ایران جلوی دوربین خواهد رفت. 

فیلم سینمایی «اسب باد» محصول مشترک ایموفیس و مدرسه فیلمسازی آکامپادوک، زیر نظر موسسه ایندیکیری به تهیه‌کنندگی ایرینا روییز و آلبرتو انیشتین فیگ روآ از پاناما و بهروز نشان از ایران است.

این فیلم به چهار زبان فارسی، ایتالیایی، اسپانیایی و عربی فیلمبرداری شده است.

داستان «اسب باد» درباره سفر خیالی جوانی از جنوب ایران به جهانی دوردست است که اتفاق‌های زیادی در دل خود به همراه دارد. سفری پُر رمز و راز که اصرار زیادی در دل خود جای‌داده است که ریشه در تاریخ گذشتگان دارد.

محمودرضا ثانی فیلم‌های مستند «کیارستمی و عصای گمشده»، «سیامو در افغانستان»، «رویای شیرین کانیا» در آمریکا، «از قبیله بنی اسد» در عراق، «خواب شیرین قرطبه» در اسپانیا و بیش از ۱۵ فیلم کوتاه را تاکنون در پرونده خود دارد.

بهروز نشان نیز پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی چون «کیارستمی و عصای گمشده» و «پسران دریا» را برعهده داشته، همچنین کارگردانی فیلم کوتاه «طلسم» را پشت سر گذاشته است.

محمودرضا ثانی، اینتی الکساندر، بهار بابا احمدی، رویا زارع، تارا عبود زاده، آلبرتو انیشتین فیکگروآ و رضا نشان از جمله بازیگران این فیلم هستند.

۵۷۵۷

کد خبر 573515

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =