اعترافات تکاندهنده ناپدری قاتل/در حمام شیر آب جوش را باز کردم و حدیثه را که قبلا دچارسوختگی بود سوزاندم

خراسان نوشت:یازدهم دی سال گذشته زنگ تلفن قاضی ویژه قتل عمد مشهد به صدا درآمد و نیروهای اورژانس اجتماعی بهزیستی، از وضعیت وخیم کودکی سخن گفتند که توسط یک زوج جوان به مرکز درمانی منتقل شده بود.

 بررسی‌های میدانی مقام قضایی در بخش آی‌سی یو بیمارستان شهید کامیاب نشان داد که «حدیثه» را   زن جوانی به مرکز درمانی انتقال داده و مدعی شده است دختر شش ساله حال خوبی ندارد و دچار تشنج می شود! اما پزشکان آثاری از علایم بازگشت به زندگی در کودک مذکور نمی دیدند بنابراین احتمال مرگ مغزی این دختر معصوم قوت گرفت.

آثار سوختگی های عفونی شدید بر اندام حساس و همچنین بقایای سوختگی با سیگار و سیم داغ که بر پیکر نحیف این دختر نقش بسته بود، حکایت از تکرار تلخ سریال کودک آزاری های هولناک داشت.  پوست زخمی پیشانی و سر این کودک بی گناه نیز از عمق فاجعه ای خبر می داد که حدیثه توسط فرد یا افراد معتاد به این روز افتاده است.

  قاضی ویژه قتل عمد با  دیدن این صحنه های تکان دهنده، در حالی دستور تحقیقات گسترده توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی را صادر کرد که مشخص شد، زن و مرد جوانی که کودک را به مرکز درمانی برده اند با دستور قضایی بازداشت و با صدور قرار قانونی روانه زندان شده اند.

این پرونده کودک آزاری زمانی رقت بارتر شد که پزشکان متخصص پس از انجام معاینات دقیق تخصصی، مرگ مغزی این دختر بی گناه را تایید کردند. این گونه بود که پرونده مذکور رنگ جنایی گرفت و تلاش های قاضی کاظم میرزایی برای افشای حقیقت این ماجرای دلخراش ادامه یافت.
 زن و مرد جوان در بازجویی های مقدماتی بیان کردند که حدیثه دختر آن ها نیست و پدر و مادر واقعی اش زوج معتادی هستند که او را برای نگهداری به آن ها سپرده اند.

در همین حال متهمان پرونده مدعی شدند، چند روز قبل ظرف آب جوش روی اجاق تک شعله در وسط اتاق قرار داشت  که حدیثه آب جوش را روی خودش ریخت!

 بالاخره  کارآگاهان بازجویی های تخصصی از مرد 30 ساله ای به نام سیاوش را آغاز کردند تا این که وی به کودک آزاری های هولناک اعتراف کرد و مدعی شد حدیثه را زنی کارتن خواب به او سپرده است!


در پی اعتراف این مرد، روز گذشته مقدمات بازسازی صحنه جرم فراهم شد و «سیاوش – ح» به محل ارتکاب جرم در خیابان کوشش مشهد هدایت شد.

او که در حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاده بود با بیان این که در شب حادثه به دلیل مصرف قرص حال طبیعی نداشت به تشریح ماجرای تلخ مرگ حدیثه پرداخت و گفت: من خانواده ای ندارم فقط به یاد می آورم که مرا پیرمردی سه چرخه دار که اهل شمال کشور بود بزرگ کرد.

  متهم این پرونده جنایی ادامه داد: در پنجراه پایین خیابان مشهد (میدان عدالت)  انگشتر می فروختم تا هزینه های زندگی ام را تامین کنم البته چندین سابقه کیفری به دلیل سرقت و مواد مخدر نیز دارم  ولی مدتی قبل زن معتادی که در همان منطقه با جمع آوری زباله روزگارش را می گذراند و از من مقادیری مواد مخدر گرفته بود، گفت: توان نگهداری از دختر شش ساله اش را ندارد. آن زن دختر را به من سپرد من هم دیگر به دنبال او نرفتم.

  دختر شش ساله معتاد بود و گاهی به مواد مخدر من دستبرد می زد تا با مصرف آن آرام بگیرد. این موضوع از یک سو و بی قراری هایش از سوی دیگر مرا عذاب می داد تا این که مجبور می شدم برای ساکت کردنش او را با سیم یا سیگار داغ کنم  اما او باز هم به دلیل این که آب جوش روی پایین تنه اش ریخته بود، آرامش نداشت و همواره ناله می کرد.

  این معتاد بی رحم در ادامه اعترافات تلخ خود افزود: من خودم سه فرزند دارم و آن دختر را در آشپزخانه می خواباندیم تا این که به خاطر سوزش بدنش خواب به چشمانش نمی آمد . من هم از یک هفته قبل با پمادهایی که در خانه داشتیم محل زخم ناشی از سوختگی را باندپیچی می کردم تا این که شب حادثه دوباره به دلیل درد ناشی از سوختگی هایش بیدار شد و بی قراری کرد. من هم که قرص خورده بودم و حال خوبی نداشتم او را به درون حمام بردم و به جای آب سرد آب جوش را باز کردم که پاها و اندام پایین او دچار سوختگی شدید شد و حالت تشنج گرفت.

در این لحظه همسرم را بیدار کردم تا این بار حدیثه را به بیمارستان ببریم! اما وقتی پزشکان بیمارستان امدادی وضعیت وخیم کودک را  دیدند با مراکز امدادی و بهزیستی تماس گرفتند و ما دستگیر شدیم. بعد از آن هم دختر شش ساله دچار مرگ مغزی شد و جان سپرد.

  درحالی که هنوز پدر و مادر واقعی این کودک معصوم پیدا نشده اند، اطرافیان متهم به قتل تلاش کردند تا زنی را که حتی شناسنامه هم ندارد به جای مادر وی به دادسرا معرفی کنند و این گونه او از خونخواهی قاتل بگذرد ولی با هوشیاری قاضی این نقشه زیرکانه نافرجام ماند و از آن مادر قلابی هم دیگر خبری نشد!

در پایان  قاضی میرزایی با صدور قرار قانونی متهم 30 ساله را روانه زندان کرد تا بررسی های بیشتری درباره این ماجرای دردناک صورت گیرد.

1717
 

کد خبر 573814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 24
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • محسن IR ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  61 11
  واقعا اون خانمی که گفت زنان کارتن خواب باید عقیم سازی بشوند کم بیراه نگفته است ، خیلی از ادم های این دنیا لیاقت پدر و مادر شدن را ندارند....
  • AE ۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
   12 5
   به این جاها که میرسه حل اساسی این مشکل میشه عقیم کردن، اصلا هم ربطی به ناکارآمدی امثال اون خانم در پستهای اجرایی نداره خوشبختانه این دنیا گرده و وقتی کسی به خودش اجازه میده اینقدر راحت در مورد عقیم کردن یه انسان و حقارتی که پشتش هست نظر بده نسل خودش هم منقرض میشه، ببینیم منتشر میشه
 • IR ۰۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  57 0
  نمی تونم تا اخر بخونم .حتی خوندنش هم زجراوره
 • يك پدر DE ۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  35 0
  حالم بد شد اول صبحى...
 • IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  34 3
  باز هم بگید اعتیاد جرم نیست بیماریست
 • هدی IR ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  55 4
  اله اکبر بازهم مشهد باز هم فقر ازار اذیت زیر پرچم حضرت ثامن چه اتفاقاتی میفته تو این شهر ! اقایون کلاهتونو از سر بردارید متاسفم برا ی همتون
 • حسن IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  50 1
  خواهش می کنم این حیون ها رو آزاد نگذارید . زودتر پرونده زندگی کثیفشون رو ببندید بره پی کارش .
 • IR ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  43 2
  بعد میگن معتاد بیمار است ! بیشتر معتادها بیمار روانین نه بیمار عادی ! این یکی که از حیوان پست تر بود !
 • حسن IR ۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  26 8
  به خدا اعتیاد جرمه . تا کی می خواید با این جمله مزخرف که معتاد بیمار است خودمان را گول بزنیم .
 • بی نام AE ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  37 2
  حتی نام حیوان هم برآزنده این موجود نیست
 • آرش IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  37 2
  بايد هزار بار اين قاتل را اعدام كرد. حتي 1000 بار هم براش كمه
 • IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  29 0
  مرزهای انسانیت داره جا به جا میشه ، واقعا
 • IR ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  26 0
  افسوسسسسسسسسس بر افراد در این مملکتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دلم به درد اومد
 • IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  16 0
  تاسف
 • عباس IR ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  36 1
  بسیاروحشتناک بود .انسان جقدر می تواند قصی القلب وشیطان صفت باشد که یک کودک معصوم وبیگناه وبی پناه را با این وضعیت فجیع و وحشتناک به قتل برساند؟قلب ما بشدت جریحه دار شد واز قاضی محترم تقاضا داریم که این ملعونان ازخدا بی خبر راهرچه سریعتر قصاص واعدام کنندتا جامعه از وجود نحس وکثیف آنها پاک شود.
 • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  19 0
  ای وای
 • CH ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  24 0
  وحشتناکه
 • IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  12 2
  اعدام
 • ARMAN NL ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  49 0
  کودک معصوم چطور بیرحمانه شکنجه شده ! تصور اینکه این بچه چه زجری کشیده داره دیونم میکنه
 • AT ۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  25 3
  بخدا باید این معتادها همشون عقیم بشن و بفرستنشون اردوگاه کار اجباری. من نمیدونم اینها خودشون به چه دردی میخورن که بچه دار شدن شون بدرد جامعه بخوره
 • AT ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
  32 0
  پست فطرت ! نمیتونستی نگه داری حداقل میدادیش به بهزیستی. چرا دیگه شکنجه اش کردی؟
 • دختر بندری IR ۰۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
  8 0
  فکر کن چقدر زجر کشیده.. خدایا
 • حمیدرضا IR ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
  9 0
  متاسفانه همه فکر میکنند حکم اعدام اشد مجازات هستش در صورتیکه این نوع افراد جنایتکار رو فقط راحت میکنند این نوع افراد را باید تا آخر عمر بدون هیچگونه عفو و بخششی در سلول انفرادی حبس کردتا سالها دیوارها باهاشون صحبت کنند و به کرده خودشون فکر کرده و زجر بکشند اونوقت ببینید این نوع جزا چقدر باعث کاهش جرم میشه
 • علی IR ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
  10 0
  باید این بلا رو سر خود بی رحمش بیارن