علی منصوریان بعد از شکست برابر تیمی محلی در مسابقه‌ای دوستانه گفته بود از این پس ترکیب اصلی تیمش را همیشه در زمین بازی می دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال عصر دیروز به مصاف صبای قم  رفت و توانست با دو گل این تیم را شکست دهد. سید مجید حسینی و علی قربانی برای استقلال در این بازی گل زدند. استقلال که در لیگ با ستاره هایش نتوانسته پیروزی کسب کند، با بازیکنان جوانش در بازی های دوستانه پیروز می شود. منصوریان برای آمادگی بیشتر بازیکنان و هماهنگی آنها در بازی های دوستانه از ترکیب اصلی تیمش استفاده می کند. سرمربی آبی ها و دستیارانش به این نتیجه رسیده اند که کسب پیروزی در بازی های دوستانه برای هوادران تیم مهم است و باید تحت هر شرایطی پیروز شوند. او در بازی با صبا از ذکی‌پور به عنوان دفاع چپ استفاده کرد و همچنین از زوج رابسون و حسینی در خط دفاعی استفاده کرد. به نظر می رسد زوج دفاعی رابسون و حسینی نسبت به بقیه مدافعان بهتری جواب داده است. رابسون که یک بازیکن تنومند و قدرتی است، توانسته در کنار حسینی جوان به خوبی از پس کارهای دفاعی بر بیاید. منصوریان شاگردانش را در این بازی با ترکیب 4-4-2 روانه میدان کرد تا مثل بازی های قبل علی قربانی در نوک پیکان حمله این تیم قرار بگیرد. قربانی مثل بازیهای قبل توانست گلزنی کند تا منصوریان را مجاب کند از او در بازی با ماشین سازی استفاده کند. به نظر می رسد تعطیلات لیگ به سود منصوریان و استقلال بوده تا او بتواند به ترکیب اصلی خود برسد و بازیکنانش را آماده کند.

منصوریان که پیشتر گفته بود در بازی های دوستانه هم دیگر با ترکیب اصلی بازی می کند چون هوادار از آبی ها حتی در مسابقات دوستانه فقط برد می خواهد، در بازی با صبا در حقیقت ارنج جدید تیمش را محک زده است. دفاع دو نفره رابسون جانواریو و مجید حسینی که این بار موفق بودند. آنها که هر دو حدود 23 سال سن دارند و اگر ترکیب شوند، با سرعت و جوانی شان می توانند کمکی بزرگ به رحمتی باشند.

 

 

256 41

کد خبر 575242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =