ثبت مصرف ۵۳۱مگاوات برق طی ۲هفته اول شهریور جاری در زنجان

مشترکان این شرکت طی 2 هفته اول شهریور جاری 531 مگاوات برق مصرف کردند که بیش از سقف مجاز پیش بینی شده امسال (523 مگاوات) بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ عادل کاظمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان افزود: امسال با توجه به افزایش دما در تمامی نقاط کشور و در استان زنجان نیز مصرف برق به دلیل استفاده بالای مشترکان از وسایل سرمایشی روند افزایشی داشت.
وی اظهار کرد: بر این اساس این شرکت، با اتخاذ برنامه های متعدد و با هدف مدیریت مصرف و پیک زایی در بخش های مختلف صنعت و کشاورزی از خاموشی های احتمالی جلوگیری کرد.
کاظمی افزود: بیشترین اوج مصرف برق این استان طی روزهای پایانی تیر امسال که دمای هوا افزایش قابل توجهی در مناطق مختلف کشور داشت، به وقوع پیوست.
وی یادآوری کرد: طی مدت یاد شده استان زنجان پیک 533.3 دهم مگاوات برق مصرفی را تجربه کرد که بیش از سقف مجاز پیش بینی شده امسال (523 مگاوات) بود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان ادامه داد: سال گذشته میزان برق مصرفی 492.4 مگاوات بود که در مقایسه با آمار ثبت شده امسال 41 مگاوات بیشتر افزایش بار به وقوع پیوسته است.
کاظمی افزود: همراهی و مشارکت مشترکان در مدیریت بهینه مصرف برق استان، از بروز خاموشی های احتمالی در این بخش جلوگیری می کند.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون نیز بالغ بر 407 میلیارد ریال پروژه سرمایه گذاری در زمینه های توسعه و احداث شبکه های توزیع، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع، اجرای بند 'ه' قانون بودجه، کاهش تلفات انرژی، روشنایی معابر و نیرو رسانی در سطح استان تعریف و در دست اجراست.

46

کد خبر 576178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =