مهر نوشت: شرکت مخابرات استان تهران تاریخ انقضای اعتبار کارت‌های ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی را تا پایان سال ۹۵ اعلام کرد.

این شرکت اعلام کرد: در راستای طرح مشتری مداری و جهت رفاه حال شهروندان، تمامی کارتهای ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی تا پایان سال ۹۵ اعتبار دارند.

تا پیش از این اعتبار این کارتها، شهریور ۹۵ اعلام شده بود. در همین حال کارت های اعتباری تلفن همگانی به مبلغ ۵۰ هزار ریال که پیش از این در اختیار شهروندان قرار گرفته نیز همچنان دارای اعتبار است.


۳۱ شرکت مخابرات استانی ادغام می شوند
معاون شرکت مخابرات ایران از تصمیم هیات مدیره این شرکت برای ادغام تمامی شرکتهای مخابرات استانی خبر داد و گفت: این تصمیم در مجمع عمومی مخابرات ایران به تصویب نهایی می رسد.

داوود زارعیان هدف از انحلال ۳۱ شرکت استانی مخابرات و ادغام با شرکت مخابرات ایران را ساماندهی ساختار مدیریتی و یکپارچه سازی این تشکیلات عنوان کرد و اظهار داشت: تمامی شرکتهای مخابراتی استانی به اداره کل مخابرات در هر استان تغییر ساختار خواهد داد که این اقدام می تواند باعث تمرکز در امور مدیریتی مخابرات ایران شود.

وی با بیان اینکه با اجرای این تصمیم، ساختار مدیریتی شرکت مخابرات ایران به سال ۷۴ باز می گردد، خاطرنشان کرد: ساماندهی ساختار، رفع پراکندگی تصمیم گیری و مدیریت جداگانه و کوچک سازی بدنه و در نهایت یکپارچه سازی از جمله اهدافی است که با این تصمیم محقق می شود.

معاون شرکت مخابرات ایران گفت: در همین جهت، مجمع عمومی فوق العاده شرکت مخابرات ایران با حضور صاحبان سهام این شرکت، روز سه شنبه ۲۳ شهریورماه برگزار خواهد شد تا بر این تصمیم، صحه گذاشته شود.

وی تاکید کرد: این تصمیم مورد تصویب هیات مدیره شرکت مخابرات ایران قرار گرفته است و سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس نیز با آن موافقت کرده اند. پیش بینی می شود کوچک سازی بدنه شرکت مخابرات ایران و یکپارچه سازی ساختار آن در درازمدت تاثیر مثبتی در ارزش سهام مخابرات ایران داشته باشد.

 

 

5656

 

کد خبر 578078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =