نظر جنجالی برد پیت درباره «مصائب مسیح» و دیدگاه او در مورد ترامپ

برد پیت در گفت‌وگو با مارلون جیمز نویسنده برنده جایزه بوکر، فیلم «مصائب مسیح» مل گیبسون را به فیلم‌های تبلیغات سیاسی تشبیه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یک دهه از اکران فیلم «مصائب مسیح» به کارگردانی مل گیبسون می‌گذرد اما هنوز هم بحث در مورد این فیلم جنجالی گیبسون که به زندگی مسیح می‌پردازد، ادامه دارد.

به بهانه نمایش فیلم «هکساو ریج» تازه‌ترین فیلم مل گیبسون بار دیگر پای فیلم «مصائب مسیح» به میان آمده است، این بار در گفت‌وگویی میان مارلون جیمز و برد پیت.

در این گفت‌وگوی نیویورک تایمز برد پیت، از ساخت فیلمی درباره پونتیوس پیلاطس گفت و اعلام کرد که این فیلم همانند «مصائب مسیح» نخواهد بود. پونتیوس پیلاطس در زمان محاکمه حضرت عیسی حاکم یهودا بود.

مارلون جیمز هم گفت که فیلم مل گیبسون او را به سمت خروج از کلیسا هدایت کرده است. پیت هم در پاسخ گفت: «تماشای فیلم برای من همانند تماشای فیلم‌های پروپاگاندای ال. راب هوبارد بود.»

البته پیت در ادامه شیوه مل گیبسون در استفاده از خشونت را ستود و در حالی که نمایش خشونت در فیلم‌های او را بسیار خوب توصیف می‌کرد از «آپوکالیپتو» به عنوان یک فیلم عالی نام برد.

او همچنین درباره برگزیت و رای مردم بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا اشاره کرد. بازیگر «تروی» در این باره گفت: «اصلا به ذهنم خطور نمی‌کرد که این اتفاق روی دهد.» این بازیگر در ادامه اعلام کرد که اصلا نمی‌تواند ترامپ را در قامت رییس‌جمهور آمریکا تصور کند.

فارغ از گفته‌های برد پیت، فیلم جدید مل گیبسون با عنوان «هکساو ریج» در هفتادوسومین دوره جشنواره ونیز به نمایش درآمد و پس از نمایش تماشاگران به مدت 10 دقیقه ایستاده فیلم را تشویق کردند. این کارگردان و بازیگر سرشناس قصد دارد دنباله فیلم «مصائب مسیح» را با عنوان «رستاخیز» بسازد.

منبع: ایندیپندنت / 12 سپتامبر

58241

کد خبر 578406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =