با حضور مدیران استانی ،نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و‌جمعی از مردم نمایشگاه صنایع دستی و سوغات محلی در یاسوج افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کهگیفویه و بویراحمد در این مراسم گفت:این نمایشگاه با حضور ۱۹ استان و تعداد ۳۳ غرفه برگزار می شود.
محمود باقری تعداد هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه را ۱۰۰ نفر اعلام کرد و بیان کرد:سال قبل تعداد استان های شرکت کننده در اولین نمایشگاه صنایع دستی ۲۱ استان بود و امسال به دلیل اینکه نمایشگاه در دیگر استان های کسور نیز برگزار می شود تعداد استان های سرکت کننده کمتر شده است.
باقری به استان های شرکت کننده در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه استان های اصفهان، خوزستان، بوشهر،همدان ،سیستان و بلوچستان ،خراسان ،مازندران ،رضوی،تهران،کردستان،زنجان،قزوین،هرمزگان ،قم ،گیلان ،بوشهر،چهارمحال بختیاری و کهگیلوبه و بویراحمد حضور دارند.

وی با اعلام رشته ای شرکت کننده گان و زمان برپایی نمایشگاه بیان کرد:این نمایشگاه در رشته‌های حصیربافی، کپوربافی، صدف‌های دریایی، زیورآلات سنتی، خراش روی شیشه، قلم‌کاری، سفال و سرامیک و مصنوعات چرمی و چوبی و از ۲۱ تا ۲۷ شهریور دایر می باشد.

 

۴۸

کد خبر 578410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =