هافبک طراح آبی پوشان با بیان این نکته که استقلال شرایط خوبی دارد اعلام کرد در دربی تنها به دنبال برد هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بختیار رحمانی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره وضعیت آبی پوشان در آستانه دربی گفت: استقلال در نتیجه گیری عملکرد خوبی نداشته اما در چند بازی آخر شرایط خوبی داشتیم و موقعیت های زیادی را خلق کردیم. از لحاظ بدنی نیز بسیار خوبی بودیم و فکر می کنم تنها بدشانسی مانع نتیجه گیری ما بود و امیدوارم بدشانسی در دیدار دربی دست از سر ما بردارد.
رحمانی درباره شرایط دیدار با پرسپولیس تصریح کرد: این دیدار مطمئنا دیداری سخت و حساس است اما امیدوارم شرایط خوبمان را حفظ کنیم تا بتوانیم در این دیدار سخت دست پر میدان را ترک کنیم. ما در این دیدار تنها به دنبال برد هستیم و بی توجه به دیگر مسائل آماده این دیدار می شویم.
وی ادامه داد: نمایش ما در بازی های آخر واقعا امیدوار کننده بود و شرایط فوتبالی بسیار خوبی داریم. روز جمعه باید نمایشی حساب شده داشته باشیم و بدون استرس فوتبالی که کادر فنی می خواهد را در زمین پیاده کنیم.
هافبک طراح آبی پوشان در پاسخ به این سوال که آیا استرس باعث فرصت سوزی در دیدارهای استقلال شده، گفت: البته استرس همیشه در فوتبال وجود دارد اما در دیدار با ماشین سازی موقعیت های گل ما زمانی از دست رفت که از حریف پیش بودیم و نمی شود گفت به دلیل استرس این توپها تبدیل به گل نشد. روز یکشنبه دروازه بان ماشین سازی عملکرد بسیار خوبی داشت و حتی روی گلی که خورد نیز ضربه کاوه رضایی را به خوبی مهار کرد و در برگشت دروازه او باز شد.
رحمانی صحبتهای خود را خطاب به هواداران استقلال تمام کرد: شرایط استقلال واقعا خوب است و از لحاظ بدنی و فوتبالی نسبت به ابتدای فصل بهتر شدیم. همه تیم می دانند با وجود اینکه امتیازات در شان استقلال نیست اما هواداران به خوبی از ما حمایت کردند و امیدواریم روز دربی نیز در ورزشگاه حاضر شوند. ما نیز می خواهیم همه حمایت های آنها را در روز دربی جبران کنیم و باعث شادی دل هواداران باشیم.
43 43

کد خبر 579193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =