ایسنا نوشت: هایون ارشادی معتقد است: فیلم«نوراستنی» به شیوه‌ای دیگر معضلات جوان‌ها را به تصویر کشیده است.

این بازیگر از جمله چهره‌هایی است که به تماشای فیلم«نوراستنی»ساخته امید توتونچی نشست، ارشادی پس از تماشای فیلم گفت: «نوراستنی» تجربه موفقی در کارنامه یک فیلمساز جوان است و از دیدن این تجربه لذت بردم. چرا که هم قواعد کارگردانی به لحاظ میزانسن و ریتم درست را رعایت کرده است، خصوصا سکوت‌های میانی فیلم، این سکوت‌ها مخاطب را همان لحظه به فکر وادار می‌کند.»

او ادامه داد: «به نظر من اولین فیلمی است که به معضلات جوان‌ها از زاویه‌ای دیگر نگاه می‌کند و این را مطرح کرده است که معضل جوان‌ها فقط موارد مخدر نیست و پایه و اساس اعتیاد چیز دیگری است که در این فیلم به آن پرداخته شده است.»

«نوراستنی» روایتگر زندگی شهریار، پسر جوانی است که در روابط اجتماعی‌اش دچار سو تفاهم‌هایی مثل روابط خواهر-برادری و یا بددلی در ارتباطات عاطفی‌اش می‌شود که هر یک از این روابط،او را تنهاتر از قبل می‌کنند و...

پولاد مختاری، مهسا محمدکاظم، آسا رضاخانی، زهرا بهروزمنش، سالار کریمخانی، محسن خوئینی‌ها، آرش ماهان کیا در «نوراستنی» ایفای نقش می‌کنند.

امید توتونچی علاوه‌بر کارگردانی،نویسندگی،تهیه کنندگی و مدیریت تصویربرداری و تدوین فیلم را بر عهده داشته است. محمدرضا نوریان،مجری طرح و مدیر تولید، علی غلامی، تصویربردار ،دستیار یک کارگردان ،برنامه ریز ومنشی صحنه و علیرضا منصوری ، صدابرداری و صداگذاری و بهناز شیربانی مشاور رسانه ای از جمله عوامل این فیلم هستند.

نامزدی جایزه بزرگ جشنواره ورشو و نامزد جایزه استعداد جوان سینما در سال 2014از جشنواره هامبورگ بخشی از موفقیت‌های این فیلم است.

این فیلم از 22 شهریور ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش گذاشته شده است

5858

کد خبر 580427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =