باشگاه خبرنگاران نوشت: سخنگوی جمعیت ایثارگران درباره استراتژی تشکل متبوعش در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده سخن گفت.

"لطف‌الله فروزنده" سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این جمعیت برنامه‌ای برای حمایت از «الیاس نادران» در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده دارد اظهار داشت: آقای نادران، چهره خوب و انقلابی است که می‌تواند یکی از گزینه‌های ما باشد.

وی افزود: جمعیت ایثارگران در حال برنامه‌ریزی برای ریاست‌جمهوری است. مشی ما فعلا این است که شاخص‌های وحدت را بررسی کنیم و به طور فعال در صحنه انتخابات حضور داشته باشیم.

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا این جمعیت برای انتخابات ریاست جمهوری گزینه مستقل معرفی می‌کند گفت: فعلا در حال بحث‌کردن هستیم؛ طبیعتا در صحنه انتخابات فعالانه حضور خواهیم داشت. حتما گزینه داریم و حتما به وحدت هم فکر می‌کنیم.

گفتنی است؛ حسین نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران درباره احتمال حمایت از الیاس نادران برای انتخابات سال آینده گفت: «در حوزه اقتصادی از قدیم بین دانش‌آموختگان این رشته «سرمایه‌داری» طرفدارانی دارد؛ در این دولت هم همین نگاه وجود دارد. حالا اگر نامزد منتقد و مقابل این دیدگاه، اقتصاد مقاومتی را طرح کند آن وقت مردم می‌توانند بین دو نگاه انتخاب کنند. امیدواریم این فضا شکل بگیرد. مثلا آقای دکتر نادران واقعا ظرفیت، قاطعیت، سلامت نفس و دانش این کار را دارد. من از او شخصا دفاع می‌کنم.»

 

کد خبر 580843

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =