مجری زنی که رامبد جوان به او گفت «خودشیرین»/ شماره مریلا زارعی با چه نامی در تلفن خواهرش ذخیره است؟

خاله شادونه پس از دریافت لوح برنامه «خندوانه» آن را بر سرش گذاشت و دقایق پایانی حضور در استودیو را به همان حالت طی کرد!

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین، شامگاه پنجشنبه، 31 شهریور، خاله شادونه (ملیکا زارعی) مهمان برنامه «خندوانه» شد.

ملیکا زارعی در توضیح چرایی انتخاب نام خاله شادونه گفت: «سال 83 زمانی که تولید برنامه «باغ شادونه» شروع شد، نویسندگان این برنامه به دنبال اسمی برای مجری آن گشتند. آن‌ها در جست‌و‌جوی نامی بودند که علاوه بر شیرین‌ بودن، کمتر شنیده شده باشد. در نهایت اسم شادونه انتخاب و قرار شد برنامه‌ای در 34 قسمت تولید شود.»

خاله شادونه در مورد محدود نشدن برنامه «باغ شادونه» به 34 قسمت ادامه داد: «استقبال مخاطبان از «باغ شادونه» باعث شد پخش این برنامه به مدت پنج سال از شبکه یک و سه سال از شبکه دو ادامه پیدا کند.»

ملیکا زارعی، خواهر مریلا زارعی در پاسخ به این سوال که در دوران مدرسه چگونه دانش‌آموزی بوده است گفت: «من همین که معلم وارد کلاس می‌شد خودم را معرفی می‌کردم و سلام می‌دادم. چون صدایم خاص بود همیشه معلم‌های پرورشی از من می‌خواستند نیایش‌های صبحگاهی را سر صف بخوانم.»

در واکنش، رامبد جوان به شوخی افزود: «پس جزو بچه‌هایی بوده‌اید که بقیه به آن‌ها می‌گفتند خود‌شیرین!»

خاله شادونه با اشاره به دختر دو سال و هشت ماهه‌اش به نام مانلی ادامه داد: «قبل از آن که مانلی به دنیا بیاید و مادر شوم اگر بچه‌ای هنگام ضبط برنامه گریه می‌کرد، به مادرش که پشت صحنه بود ارجاعش می‌دادم. اما حالا که خودم مادرم، می‌دانم پدر و مادر آن کودک برای آماده کردنش و حضورش در استودیو زحمت کشیده‌اند و حتما به دوستان و اقوامشان گفته‌اند بچه ما را فلان روز در تلویزیون ببینید، پس تمام تلاشم را می‌کنم تا آرام شود و در استودیو بماند.» 

در ادامه رامبد جوان از ملیکا زارعی خواست به خواهرش، مریلا زنگ بزند. جوان که گوشی زارعی را از او گرفته بود تا با مریلا صحبت کند به شوخی پرسید: «چرا شماره خواهرتان را خاخا ذخیره کرده‌اید؟!» که ملیکا زارعی در جواب گفت: «دخترم مانلی، مریلا را خاخا صدا می‌کند و من هم با همین اسم شماره‌اش را سیو کرده‌ام!»

در پایان برنامه، رامبد جوان لوح برنامه «خندوانه» را به خاله شادونه تقدیم کرد و از او درخواست کرد آن را جایی بگذارد که همیشه جلوی چشمش باشد. ملیکا زارعی هم لوح را بر سرش گذاشت و دقایق پایانی حضور در استودیو را به همان حالت طی کرد!

5757

کد خبر 581928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =