سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد اگر احمدی‌نژاد به توصیه رهبری برای عدم ورود به انتخابات توجه نکند یقینا هوادارانش را از دست خواهد داد.

غلامرضا مصباحی مقدم در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین درباره سخنان امروز مقام معظم رهبری در درس خارج از فقه و توصیه شان به کاندیدا نشدن احمدی‌نژاد برای جلوگیری از دوقطبی شدن فضای کشور، گفت: ایجاد فضای دو قطبی یک نوع تفرقه عمیق در کشور را دامن می زند و این تفرقه در کشور مورد بهره برداری دشمنان نظام جمهوری اسلامی به ویژه آمریکا و اسرائیل خواهد شد.
وی با بیان اینکه تدبیر مقام معظم رهبری برای جلوگیری از ایجاد دو قطبی بسیار حکیمانه و سرنوشت ساز است، افزود: حضرت آقا در قالب توصیه به آقای احمدی نژاد رهنمود دادند که در انتخابات آینده وارد نشود و توضیح هم دادند که به مصلحت نیست کشور در انتخابات حالت دو قطبی پیدا کند و ورود آقای احمدی نژاد موجب دو قطبی شدن انتخابات شود.
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تهران تأکید کرد: تصور می کنم جناب آقای احمدی نژاد این توصیه مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار خواهد داد و براساس آن عمل خواهد کرد چون هم مصلحت شخص او است و هم مصلحت نظام جمهوری اسلامی است و البته ظاهرا تأکید مقام معظم رهبری نیز این بوده که آقای احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 وارد نشود امیداریم آقای احمدی نژاد به این توصیه توجه کند.
مصباحی مقدم یادآور شد: اگر خدایی نکرده آقای احمدی نژاد به توصیه ای که شده توجه نکند، یقینا محبوبیت و هواداران خودش را به شدت از دست خواهد داد.

29214

کد خبر 583440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 7
 • بی نام A1 ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
  7 5
  یک کلمه بگو : کارِش شد ؛ تموم شد رفت پی کارش .
 • مهدی A1 ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
  8 5
  الان میره خونش میشینه یازده روز بیرون نمیاد. از مدیران محترم تقاضا داریم دور کاری این شخص و قبول نکنن و براش مرخصی رد کنن
 • بی نام A1 ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
  13 5
  اگر خضوع داشت که به اطرافیانش می گفت اما و اگر نیاوردن و رهبری را وادار نمی کرد از بلند گو اعلام کند