وزیر اطلاعات اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) بر جلوگیری از دوقطبی شدن جامعه تأکید داشته‌اند که این مهم به ‌منظور حفظ وحدت جامعه و نوع واکنش به مصلحت‌اندیشی ولی‌فقیه، یک امتحان الهی است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمود علوی در جلسه شورای اداری استان لرستان با اشاره به جایگاه بسیار مهم ولی‌فقیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهارداشت: نشانه ولایتمداری در این است که افراد در هر شرایطی به فرمایشات رهبری عمل کنند.

وی با تأکید بر ضرورت تبعیت از فرامین رهبری افزود: رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) بر جلوگیری از دوقطبی شدن جامعه تأکید داشته‌اند که این مهم به ‌منظور حفظ وحدت جامعه و نوع واکنش به مصلحت‌اندیشی ولی‌فقیه، یک امتحان الهی است و مادامی‌که قدردان ولایت‌فقیه باشیم، دشمن نمی‌تواند به کشور آسیب برساند.

وزیر اطلاعات بابیان اینکه نزاع جامعه را زمین‌گیر می‌کند و سبب شکستن ابهت می‌شود، عنوان کرد: امروز محور وحدت امت اسلامی رهبری است.

وی بیان کرد: به تعبیر رهبری معظم امنیت بی‌بدیل کشور نتیجه وحدت، همدلی و هم‌افزایی دستگاه‌های اطلاعاتی، نظامی، انتظامی، بسیج، دستگاه قضایی و دستگاه‌های سیاسی کشور است.

علوی تصریح کرد: باید پاسخ عداوت برخی افراد با رفتارهای دوستانه داده‌ شده و جامعه، به‌ویژه مسئولان روابط محبت‌آمیز با یکدیگر داشته باشند.

وی  با اشاره به آیات و احادیث مختلف در ارتباط با ضرورت رفتار محبت‌آمیز و خدمت به مردم گفت: در شرایط کنونی، ارزش مسئولیت به گره‌گشایی از کار مردم است بنابراین مدیران باید زمینه را برای تقویت نظام و امیدواری مردم فراهم کنند.

وزیر اطلاعات اظهارداشت: حرکت و خدمت باید در چارچوب اسلام باشد و از تعرض به حقوق مردم ازجمله مال، آبرو و ناموس جلوگیری شود.

وی بابیان اینکه کشور جمهوری اسلامی با مدیریت جهادی، بسیجی و حزب‌اللهی پیش رفته است، افزود: مدیریت حساب‌شده، بی‌ادعا و فداکارانه کشور را می‌سازد.

علوی به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: این دوران، یادآور امام (ره)، شهدا و حماسه‌آفرینان سلحشور جنگ تحمیلی است و دفاع مقدس ریشه در عقل، عشق و ایمان حماسه‌آفرینان دارد.

29217

 

 

کد خبر 584068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =