مردان افتخارآفرین المپیک میهمان شهر اولین‌‌‌‌‌‌‌‌ها

دومین مراسم تجلیل از مدال‌آوران و افتخارآفرینان ایران در المپیک 2016 ریو در شهر تبریز با استقبال پرشور مردم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛دومین آیین تجلیل از مدال آوران المپیک در حالی برگزار شد که جمعیت کثیری از مردم شهر تبریز در این مراسم حضور داشتند و مدال آوران با استقبال شمار زیادی از مردم وارد سالن برگزاری مراسم شدند.

در این مراسم از کیانوش رستمی -مرد طلایی وزنه برداری، مجتبی عابدینی پدیده شمشیربازی و امیر پور رضوی - عضو تیم ملی فوتبال پنج نفره پارالمپیک نیز تجلیل شد.در آیین تجلیل از مدال آوران المپیک به کیانوش رستمی و مجتبی عابدینی٥٠ ميليون تومان رفاه كارت به علاوه يك سهميه استخدام يكي از بستگان درجه يك به عنوان پاداش از سوی شرکت فرشگاه های زنجیره ای رفاه، اهدا شد.

همچنين عليرغم دعوت شركت رفاه و هماهنگي هاي انجام شده، حسن رحيمي، دارنده مدال برنز المپيك در تبريز حضور پيدا نكرد. طبق اعلام قبلي شرکت رفاه، قرار بر این بود که فقط به مدال آوران طلايي رفاه كارت ٥٠ ميليون توماني اهدا شود كه با هدف حمايت از تمام مدال آوران المپيك و همچنین با موافقت دكتر گل زاده - مديرعامل شركت فروشگاه هاي زنجيره اي رفاه - مبلغ ٢٥ ميليون تومان رفاه كارت به مدال آوران نقره و برنز نيز اهدا مي شود. پیش از آغاز رسمی مراسم تجلیل، قهرمانان با حضور در محل فروشگاه نسل جدید تبریز اولین خرید خود را با رفاه کارت هایشان انجام دادند. آیین تجلیل از مدال آوران المپیک با حضور دکتر فرشید گل زاده کرمانی - عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه - مدیران کل وزرات ورزش استان و مقامات استانی در مجتمع فرهنگی ورزشی صدرای شهر تبریز برگزار شد.

 کیانوش رستمی  وزنه بردار طلایی ایران در المپیک  با اشاره به اقدام پسندیده فروشگاه رفاه در حمایت از مدال آوران ایران گفت: از شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای این اقدام دلگرم کننده تشکر می کنم و امیدوارم اینگونه اقدامات آغازگر تحقق وعده هایی باشد که دیگر سازمان ها به ورزشکاران می دهند که در این میان شرکت رفاه جزو پیشگامان بود و با اهدای پاداش و برگزاری مراسم تجلیل که با استقبال وسیع مردم تبریز برگزار شد، نشان داد که به ورزش و ورزشکار اهمیت ویژه می دهد.

رستمی همچنین درباره اختصاص سهمیه استخدام رفاه به عنوان پاداشی برای خانواده مدال آوران خاطرنشان کرد: اشتغال زایی می تواند آثار مثبتی در جامعه داشته باشد، به خصوص که این اقدام پسندیده از سوی یک شرکت خصوصی و نهاد فعال اقتصادی مثل شرکت رفاه باشد که این حرکت می تواند برای بسیاری الگو باشد. مجتبی عابدینی - پدیده شمشیربازی تیم ملی ایران در المپیک - نیز که در آیین تجلیل از مدال آوران المپیک حضور داشت اظهار کرد: پاداش 50 میلیون تومانی و اختصاص استخدام، به همراه استقبال مردم کشورم و شادی آنها، هدیه دلگرم کننده اي براي ما بود، رفاه نه به عنوان یک بنگاه اقتصادی بلکه با این ایده خوب به عنوان یاور ورزشکاران و حامی آن ها شناخته شد. 

امیر پوررضوی  ورزشکار تبریزی که به همراه تیم ملی فوتبال کم بینایان و نابینایان ایران در مسابقات پارالمپیک مدال نقره کسب کرد، حمایت شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه از مدال آوران المپیک را اقدامی قابل تقدیر دانست.  این مدال آور پارالمپیکی سپس درباره پاداش شرکت رفاه به مدال آوران المپیک، گفت: این پاداش ها هدیه های ارزشمند و مهمی برای مدال آوران است. حمایت شرکت رفاه دلگرم کننده است و من از این اتفاق تشکر می کنم.   بنابراین گزارش، آخرین مراسم آیین تجلیل از مدال آوران المپیک در شهر کرمان با حضور کیومرث هاشمی - رییس کمیته ملی المپیک - در تاریخ دهم مهر ماه در شهر کرمان برگزار می شود. در این مراسم از سهراب مرادی، کیمیا علیزاده و سعید عبدولی تجلیل خواهد شد. 

کیانوش رستمی

مجتبی عابدینی

251 41

کد خبر 584356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =