جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: دو مامور قلابی که با پوشیدن لباس نظامی در محور مواصلاتی زاهدان به خاش اقدام به اخاذی از رانندگان اتوبوس‌های مسافربری می‌کردند توسط ماموران یگان تکاوری قطار خنجک دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی طاهر افزود: ماموران حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودرو پژو 405 که با پلاک مخدوش در حال تردد بود مشکوک شدند، لذا خودروی مذکور را متوقف و از راننده آن که لباس نظامی فاقد علائم و آرم مشخصی بر تن داشت مدارک خواستند.

وی اظهار کرد: ماموران وقتی متوجه شدند راننده خودرو به نام «علی ـ ظ» فاقد هر گونه مدارک شناسایی است اقدام به بازرسی دقیق از خودرو مذکور کردند.

این مقام انتظامی گفت: طی بازرسی از این خودرو تعدادی سلاح و مهمات به همراه یک عدد بی‌سیم پلاستیکی و آژیر سیار خودرو کشف و ضبط شد.

سرهنگ طاهر گفت: ماموران با هماهنگی مقام قضایی طی بازرسی از محل زندگی این متهم، فرد دیگری به نام «وحید ـ پ» را با چند تیر جنگی و یک بی‌سیم و کلت پلاستیکی به همراه دو دست لباس انتظامی دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: و طی بازجویی‌های تخصصی و فنی پلیس مشخص شد این دو نفر با استفاده از سلاح و البسه مشکوفه، خود را به عنوان مامور جا زده و در محور زاهدان ـ خاش از اتوبوس‌های مسافربری اخاذی می‌کردند.

وی تاکید کرد: در ادامه تحقیقات و بررسی‌های پلیس یکی از این ماموران قلابی به 10 فقره اخاذی از رانندگان اتوبوس های مسافربری اعتراف کرد.

کد خبر 58475

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =