ایرنا نوشت:دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی همه کشورهای منطقه را به صلح و آرامش دعوت می‌کند، گفت: معتقد هستیم، تجاوز به مرزها و نا امنی در کشورهای دیگر عاقبت خوبی برای کسی نخواهد داشت.

سرلشکر پاسدار محسن رضایی اظهار داشت: پاسخ جمهوری اسلامی به هر نوع تهدید و تعرضی از سوی دشمنان و کشورهای منطقه سخت و کوبنده خواهد بود.
وی گفت: قدرت بازدارندگی و دفاعی ایران به گونه ای است که دشمنان جسارت حمله به ایران را ندارند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: البته سیاست راهبردی جمهوری اسلامی همواره بر صلح و آرامش در منطقه استوار بوده و هرگز به دنبال درگیری، جنگ و خونریزی نیست.
سرلشکر رضایی افزود: ایران در عین حال به همه کشورهای منطقه و جهان توصیه می کند که بی گدار به آب نزنند و خیال تعرض به این کشور قدرتمند و ملت شجاع را از سر خود بیرون کنند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: امروز سرزمین ایران اسلامی در امنیت کامل بسر می برد و این به برکت انقلاب اسلامی و روحیه ایثار و شهادت طلبی جوانان و رزمندگان شجاع این مرزوبوم است.
محسن رضایی به منظور شرکت و سخنرانی در نخستین کنگره سرداران و یکهزار و 880 شهید استان کهگیلویه وبویراحمد به یاسوج سفر کرده است.

2929

کد خبر 585618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =