آنا نوشت: عضو ارشد حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تصور نمی‌کنم آقای روحانی از گزینه‌های مورد حمایت اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری باشد.

حمیدرضا ترقی، در پاسخ به این پرسش که «محمدرضا باهنر در مصاحبه‌ای گفته است روحانی هم می‌تواند از گزینه‌های انتخاباتی اصولگرایان باشد؛ دیدگاه اصولگرایان درباره آقای روحانی چیست؟»، گفت: شورای هماهنگی اصولگرایان برای انتخابات آتی همچنان به مصداق نرسیده است و تاکنون درباره اشخاص یا نامزد خاصی بحث نکرده ایم.

ترقی ادامه داد: اگر تشکل‌ها و احزاب اصولگرا پیشنهاد خاصی داشته باشند می‌توانند آن را به شورا ارائه دهند تا بررسی‌ها صورت گیرد اما همانطور که گفتم تاکنون درباره شخص خاصی صحبت نشده است.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره بررسی 30 چهره نزدیک به جریان اصولگرایی به عنوان گزینه‌های مورد تأیید آن‌ها در انتخابات 96 گفت: در حال حاضر این افراد فقط به عنوان پیشنهاد مطرح شده‌اند ولی درباره اینکه این افراد، شاخص‌های مورد نظر اصولگرایان را دارند یا نه، گفت‌وگو و بحثی صورت نگرفته است.

وی در پایان، درباره اظهارت برخی اصولگرایان درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات شوراها بعد از توصیه‌های مقام معظم رهبری گفت: این‌ها خبرهایی است که اصلاح‌طلبان مطرح می‌کنند ولی تاکنون ما مستنداتی درباره صحت این اخبار و اظهارات ندیده‌ایم.

29219

 

کد خبر 585637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =