فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید براینکه «راه ما راه امام حسین (ع) است»، گفت: در مقابل هر تهدید و دشمنی، عاشورایی عمل می‌کنیم.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی دریایی، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در جمع عزاداران حسینی (ع) فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با تسلیت ایام عاشورای حسینی (ع) اظهار کرد: خدا را شکر گذارم در مدت پنج سال گذشته توفیق حضور بین جوانان پر شور حسینی (ع) را پیدا کردم و هر فردی هیجان شما را مشاهده کند به طور قطع متوجه این موضوع می‌شود که در مقابل هر تهدید و دشمنی عاشورایی عمل می‌کنید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه شعار «راه ما راه امام حسین (ع) است» به معنای عاشورایی عمل کردن است، تصریح کرد: شب عاشورا امام حسین (ع) در اردویی که برپا شده بود چراغ‌ها را خاموش کردند و فرمودند، هر کس می‌خواهد برود اما آنها که می‌مانند بدانند فردا شهید می‌شوند.

سیاری در ادامه یاران امام حسین (ع) را با بصیرت خواند و گفت: یاران امام حسین (ع) همراه ایشان به شهادت رسیدند و در تاریخ جاوید و ماندگار ماندند.

وی، مسیر حرکت کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران را راه امام حسین (ع) عنوان کرد و گفت: امروز هر جا لازم باشد با بصیرت و تفکر عاشورایی در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه امام حسین (ع) فرمودند؛ برای اصلاح دین جدم و ارزش‌ها قیام کردم، خاطرنشان کرد: در آن دوران مسیر دین اسلام و ارزش‌های حاکم بر جامعه تغییر پیدا کرده بود و دشمنان شمر، یزید و حاکمان زمان بودند.

سیاری به گذشت 1400 سال از قیام عاشورا اشاره کرد و یادآور شد: امروز همان هدف امام حسین (ع) مبنی بر احیای تمدن اسلامی را دنبال می‌کنیم و دشمنان ما آمریکا، رژیم صهیونیستی و استکبار هستند.

وی با بیان اینکه اسلام و ولایت امروز در مقابل دشمن استکباری و رژیم صهیونیستی ایستاده است، اظهار کرد: هدف ما حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به جنگ نرم و شبیخون فرهنگی دشمن اشاره کرد و افزود: دشمن به‌ دنبال از بین بردن ارزش‌های دینی حاکم بر جامعه است و می‌خواهد فرهنگ منحط غربی را حاکم کند.

سیاری متذکر شد: امروز جوانان ما با عزاداری امام حسین (ع) به دنیا اعلام می‌کنند در مقابل هر تهدیدی با تفکر عاشورایی می‌ایستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن ما امروز مشخص است و باید در عرصه حضور داشته باشیم، بیان کرد: روش دشمن را باید بشناسیم و مقابله با آن را بدانیم تا بتوانیم از خانواده، ملت، ناموس و شرف خود دفاع کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به دفاع جوانان در هشت سال دوران دفاع مقدس از کشور اشاره کرد و گفت: دشمن به‌دنبال از بین بردن ارزش‌های جامعه و تسلط بر کشور بود اما جوانان در مقابل آن ایستادند و 250 هزار نفر شهید، 500 هزار نفر جانباز و آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کردیم.

سیاری با بیان اینکه جوانان کشور در دوران دفاع مقدس پوزه دشمن را به خاک مالیدند، تصریح کرد: به همت جوانان و تفکر عاشورایی به پیروزی رسیدیم.

وی به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی براینکه «اگر دشمن بخواهد به کشور ما تعرضی داشته باشد با تیزی خشم جوانان کشور روبرو می‌شود» اشاره کرد و یادآور شد: امروز جوانان کشور با تفکر عاشورایی و راه امام حسین (ع) پوزه دشمن را به خاک می‌مالند.

2929

کد خبر 589326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۰۴:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
    0 0
    خیبری عمل کنید