رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اعتقاد دارد از نظر امکانات، این ورزشگاه و دیگر ورزشگاه‌های کشور برای ورود بانوان از نظر امکانات مشکلی ندارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهندس مصطفی مدبر در بازدید از کافه خبر، درباره امکانات ورزشگاه های کشور برای ورود بانوان گفت: «در ابتدا بگویم تصمیم گیری در این باره ارتباطی با ما ندارد و من اصلا نمی خواهم درباره دلایل این تصمیم مسئولان نظری بدهم اما این را بگویم که ما در شرکت توسعه، در صورتی که مسئولان تصمیم بگیرند بانوان به ورزشگاه ها بیایند، در کمتر از 72 ساعت تمام الزامات را برای آنها فراهم می کنیم و هیچ مشکلی از بابت میزبانی نداریم. با کمی تغییر در ساختار ورزشگاه ها و ایجاد حائل در قسمت هایی، مشکل لجستیکی برای ورود بانوان نداریم. پیشتر این شرایط را در سالن 12 هزار نفری هم فراهم کردیم.»

او با تاکید بر اینکه بیشتر امکانات برای ورود بانوان از سرویس های بهداشتی تا صندلی ها و جایگاه های اختصاصی بدون مزاحمت، خیلی ساده قابل دسترس خواهد بود، گفت: «چنانچه روزی چنین تصمیمی را مسئولان بگیرند، در کمتر از چند روز، بهترین جایگاه برای میزبانی از بانوان در بازی ها آماده می شود.»

اما اگر قرار به ورود بانوان در ورزشگاه آزادی باشد، احتمالا لیدرهای پرسپولیس حسابی شاکی می شوند چون مدبر می گوید: «فکر می کنم این کاملا طبیعی باشد که در آن روز، حتما باید بهترین جایگاه را به خانم ها اختصاص دهیم. بدون شک در آزادی، روبروی جایگاه و صندلی های جایگاه، مناسب ترین فضاها برای میزبانی از بانوان هستند و به نظرم آن قسمت روبروی جایگاه برای بانوان، بهترین قسمت خواهد بود!(می خندد)»

البته این تنها یک اظهار نظر کارشناسی برای روزگاری است که موانع ورود بانوان به ورزشگاه ها مرتفع شود. تا آن زمان قطعا لیدرهای پرسپولیس با خیال راحت روی سکوهای روبروی جایگاه، تیم شان را تشویق می کنند!

متن کامل گفته های مدبر را می توانید بزودی در خبرآنلاین بخوانید. 

4141

کد خبر 589782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • gg A1 ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۳
  13
  گاهی اوقات وقتی بعضی از دوستان رو می بینم که از عربستان ایراد میگیرند که زنان در اون حق رای و رانندگی رو ندارند خندم میگیره...در حالی که تو کشور خودمون هنوز زنان نمیتونند به ورزشگاه برن یا دوچرخه سوار بشن و خیلی چیزهای دیگه...آیندگان چه فکری راجع به ما میکنند؟
 • بی نام IR ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۳
  11
  چقدر مزخرف،اولاً که شمای که یه صندلی گذاشتنتون یک سال طول میکشه چجوری دو روزه همه چیز رو برای بانوان فراهم میکنید خدا میدونه،دوماً بهترین جایگاه باید اختصاصا پیدا کنه به بانوان؟؟اونم روبه روی جایگاه؟؟؟خودتون هم میدونید چرت و پرت مح
 • بی نام NL ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۳
  7
  بشنو ولی باور نکن .
 • بی نام NL ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۳
  4
  لیدرهای تیفوسی و تماشاگران هولیگان این تیم به ناحق در زمانیکه تیم محبوبشان میزبان نبوده در این 37 سال جایگاه را اسشغال نموده اند . این کار نمونه بارز مافیاگری و قلدربازی آنها در کمیته برگزاری مسابقات و نزد فدراسیون فوتبال بوده است . زمانی حرفه ای می شویم که همین مورد را نیز رعایت کنیم .