میزان نوشت: سبط احمدی با اشاره به اینکه ضبط سریال «همسایه ها» به دلیل شکستگی پای آرش معیریان متوقف شده، از جایگزین شدن مهران غفوریان به عنوان کارگردان در این پروژه خبر داد.

علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال تلویزیونی «همسایه ها» گفت: پای آرش معیریان بیش از آغاز تصویربرداری سریال "همسایه ها" دچار شکستگی شد و در مدت یک ماهی که از آغاز تصویربرداری این اثر تلویزیونی زمان گذشته بود، به دلیل حجم کار، گویا فشار زیادی به وی وارد شده بود.

وی ادامه داد: طی روزهای اخیر آرش معیریان با مراجعه به پزشک متوجه شده بود که پایش به درستی جوش نخورده است و به همین دلیل و با تجویز پزشک معالجش، قرار است دوباره مورد عمل قرار بگیرد.

سبط احمدی تصریح کرد: درمدتی که منتظر اعلام نتیجه از سوی پزشک معالج معیریان بودیم، تصویربرداری سریال "همسایه ها" به طور موقت، متوقف شد.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: تصویربرداری این سریال تلویزیونی از پایان هفته جاری به کارگردانی مهران غفوریان از سر گرفته می شود.

تهیه کننده سریال «همسایه ها» توضیح داد: فیلمنامه این سریال با نظر غفوریان و نویسنده‌های اثر، دچار تغییراتی می شود اما کلیه عوامل ثابت هستند و در همین زمینه از 5 قسمتی که پیشتر ضبط شده، استفاده خواهد شد.

وی همچنین یادآور شد: تمامی افراد حاضر در پروژه «همسایه ها» برای وضعیت جسمانی آرش معیریان نگران بودند و برای اینکه به روند ساخت این سریال آسیبی وارد نشود، غفوریان به عنوان کارگردان انتخاب شد.

سبط احمدی افزود: مهران غفوریان با نظر سازمان صدا وسیما به عنوان کارگردان برای ادامه ساخت سریال "همسایه ها" انتخاب شد.

وی خاطرنشان کرد: سعی می کنیم براساس برنامه و طبق برنامه ریزی که از قبل داشتیم، پیش برویم و قرار است سریال 40 قسمتی" همسایه‌‌ها" پس از پایان ماه صفر و در آذر ماه میهمان مخاطبان شبکه دو سیما شود.

گفتنی است، در سریال تلویزیونی «همسایه ها» سید جواد رضویان، مهران غفوریان، نعیمه نظام دوست، سمانه پاکدل، پوراندخت مهیمن، سپند امیرسلیمانی و سیروس گرجستانی به ایفای نقش می پردازند.

58241

کد خبر 591260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =