۰ نفر
۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴
رکاب زن مازندرانی به کرمانشاه رسید

مدیرکل بنیاد کرمانشاه در دیدار با رکاب زن مازندرانی گفت: امیدوارم پیام رسان خوبی برای شهدای مدافع حرم باشید.

به گزارش خبرآنلاین ، محمد آقا میربابایی دوچرخه سوار مازندرانی، روز دوشنبه 26 مهرماه 95 با حضور در دفتر مدیرکل بنیاد کرمانشاه، با حجت الاسلام عسگری دیدار کرد.


این رکاب زن مازندرانی که با شعار پاسداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم از هشتم تیرماه سالجاری اقدام ارزشمند ورزشی خود را از شهر بابلسر آغاز و با گذشتن از استان های گیلان، اردبیل، آذربایجان های شرقی و غربی و کردستان روز گذشته به کرمانشاه رسید، در دیدار با حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه هدف از اقدام ورزشی خود را، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر مدافع حرم عنوان کرد.


میربابایی با اشاره به این مطلب که این حرکت دومین سفر ورزشی وی بوده اظهارکرد: با این اقدام سعی بر آن دارم که اتحاد و همبستگی تمامی اقوام ایرانی را از هر نظر به دنیا نشان دهم.


حجت الاسلام عسگری نیز در این دیدار ضمن تقدیر از این حرکت ارزشی گفت: امیدوارم در این مسیری که در پیش گرفته اید موفق بودن و پیام رسان خوبی برای شهدای مدافع حرم باشید.


مدیرکل بنیاد شهید کرمانشاه گفت: قطعآ این تلاش ها از سوی خداوند متعال بی اجر نبوده و این ذخیره ای است برای روز قیامت و امیدواریم که در روز محشر شهدای گرانقدر دست همه ما را بگیرند.

46

کد خبر 591395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =