ایسنا نوشت: محمدرضا آهنج قرار است مجموعه تلویزیونی «هست و نیست» را به تهیه کنندگی محسن شایانفر برای تلویزیون کارگردانی کند.

محسن شایانفر، تهیه کننده سریال «هست و نیست» در این باره گفت: «محمدرضا آهنج برای کارگردانی سریال انتخاب شده است. از چندی پیش هم بازنویسی مجموعه «هست و نیست» شروع شده است. در حال حاضر همه لوکیشن‌های این مجموعه انتخاب شده و در مرحله انتخاب بازیگران هستیم. البته عوامل پشت دوربین را انتخاب کردیم. 

این مجموعه به سبک زندگی ایرانی اسلامی می‌پردازد و تصویرگر چند خانواده از طبقات اجتماعی مختلف است. علی حدادی، سرپرست نویسندگان این سریال است. ساناز اسدی، علی اکبر حیدری و رافعه رستمی نویسندگان این مجموعه هستند.
گرچه قصه در تهران می‌گذرد، اما داستان در هر جای ایران می‌تواند اتفاق بیافتد. در این مجموعه به دغدغه‌های اجتماعی و اقتصادی مردم پرداخته می‌شود.

«هست و نیست» داستان احمد و ناصررا روایت می‌کند که دوستی آن‌ها به سال‌های کودکی در محله‌ سرچشمه‌ تهران بازمی‌گردد و آنها بعداً به واسطه‌ ازدواج با دو خواهر با هم فامیل شده‌اند. اما کم‌کم راهشان از هم جدا شده؛ ناصر به دلیل میل سیری‌ناپذیرش به پیشرفت مالی، اکنون مرد ثروتمندی است که هر جا لازم بوده قانون و اخلاق را زیر پا گذاشته است. احمد اما برخلاف ناصر، زندگی معمولی و سالمی برای خود و خانواده‌اش ساخته است. هرچند از تفاوت سطح زندگی‌اش در مقایسه با رفاه زندگی ناصر، در درون شرمنده است و احساس شکست می‌کند. این احساس باعث وسوسه‌ احمد می‌شود و احمد پا به راه جدیدی می‌گذارد که ...

مجموعه «هست و نیست» به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی محمد رضا آهنج در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی تولید می‌شود.

58243

کد خبر 592752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =