نماینده نزدیک به جبهه پایداری در جریان بررسی سئوال از وزیر اطلاعات با تکرار اتهام زنی به تیم مذاکره هسته‌ای گفت:نفوذ یعنی شجره خبیث انگلیس، آنها برای خود آیت‌الله سازی می‌کند.

به گزارش خبرآنلاين،سيد محمود علوي وزير اطلاعات براي پاسخگويي به سوالات سه نماینده مجلس،‌در جلسه علني سه شنبه-4 آبان- مجلس حاضر شد. سوالاتی پیرامون نفوذ که با مصادیقی چون سفر یک سناتور آمریکایی به ایران همراه شد. 

جواد كريمي قدوسي نماينده مشهد در مجلس دهم به نمایندگی از نمایندگان سوال کننده، در تشريح سئوالش با محوريت «نفوذ» از سيد محمود علوي وزير اطلاعات در جلسه علني سه شنبه-4 آبان- مجلس گفت: ولي امر ميگويد ما از خيلي چيزها مطلعيم و  آنچه مردم از آن مطلع نميشوند ما اطلاع داريم،‌برنامه نفوذ برنامه جدي آمريكا و استبكار است.ولي امر مي گويند نبايد با استناد به سوء استفاده احتمالي برخي از اشخاص،اصل قضيه نفوذ كمرنگ نشان داده شود،‌ مسئولان هدف پروژه هاي نفوذ هستند،‌نفوذ دشمن يعني شجره خبيث جيسون رضاييان كه مثل علف هاي هرزي كه اگر يك روستايي آن را كنترل نكند همه مزرعه را در اختيار ميگيرد.

وي افزود: نفوذ يعني شبكه خبيث سيامك نمازي كه تا سطح مشاور نظام سلطه اين فرد جايگاه مي گيرد پدر اين فرد كه از اعضاي خانواده سلطنتي بود پروژه تحديد نسل را در ايران پيگيري مي كرد، سيامك نمازي مسئول پروژه براندازي نسل می شود.نفوذ يعني شجره خبيث انگليس، آنها براي خود آيت الله سازي ميكند ،‌فردي را از ايران به انگليس مي برند و رمز و راز سخنراني به او آموزش می دهند و او را به ايران ميفرستند.

اين نماينده نزديك به جبهه پايداري با انتقاد از تيم مذاكره كننده هسته‌اي گفت: نفوذ يعني دري اصفهاني كه با سرويس‌هاي آمريكا،‌انگليس و...ارتباط داشته است از يك طرف در تيم مذاكره هسته اي ما مسئول برطرف كردن تحريمهاي بانكي بود اما همزمان در موسسه اي در لندن به عنوان مسئول تداوم تحريم هاي ايران كار ميكرده است  كه پس از برجام مدال قهرماني به سينه او ميزنند.

كريمي قدوسي اظهار كرد: نفوذي هاي دوتابعيتي از كشور انگليس هستند.براساس گزارش خود وزارت اطلاعات در اتفاقات 88، انگليس خط ميداد كه كارمندانش به خيابان ها بروند و مستند سازي كنند و به سفارت هاي اروپايي دستور می داد كه درهاي سفارت را باز كنيد و امكانات پزشكي به معترضان بدهيد.نفوذ دشمن یعنی استفاده از برجام برای سواستفاده پلکانی و دستیابی به امتیازات بیشتر.

اين نماينده مجلس دهم معتقد است كه«نفوذ یعنی آلوده سازی بعضی از مسئولان و فرزندانشان به مفاسد اقتصادی و اخلاقی، از نوع بی شرمانه آن که اخیرا با هدف ضربه زدن به قداست ها و ارزش های انقلابی اتفاق افتاد.در یکی از سفارتخانه های اروپایی در تهران افسر امنیتی آن کشور چند زن ایرانی را از بین دعوت شدگان مراسم جشن انتخاب می کند و دعوت به همکاری می کند و آموزش نفوذ می دهند و با کد پرستو آنها را به جان افرادی مطرح می اندازند تا به نظام اسلامی ضربه وارد کنند.»

وي در تشريح سئوالش از وزير اطلاعات تأكيد كرد: نفوذ یعنی ایجاد تردید فرهنگی با هدیه دادن به دشمن ملت ایران برخلاق دستورات دین و اصول قانون اساسی که توسط برخی از اعضای تیم مذاکره کننده صورت گرفت. که متاسفانه دیروز سخنگوی وزارت خارجه آن را توجیه می کرد. وقتی برای مذاکره با آمریکا به تحریف عاشورا و مواضع امام می پردازند نفوذ به هدف خود در این شرایط رسیده است. نفوذ دشمن یعنی فتنه 88.

كريمي قدوسي گفت: نفوذ یعنی خلق کلید واژه های بومی و فرهنگی، تیتر روزنامه ها، راهبرد دوقطبی سازی، تربیت 600 خبرنگار و مدیر رسانه در مراکز آموزشی و سرویس های اطلاعاتی دشمن. سازماندهی جدید 400 نفر از عناصر فرهنگی ساکن بلاد غرب برای ورود به ایران. نتیجه نفوذ یعنی از میدان بیرون کردن شرکت های ملی و قرارگاه خاتم از حوزه اکتشاف و استخراج نفت و گاز و واگذاری ثروت های ملی به شرکت های دیگر.

وي در پايان با اشاره به عملكرد دولت روحاني،  افزود: در دولت های قبل هم خطر نفوذ بوده است اما در این دولت بیشتر شده است و جای نگرانی شدیدی دارد. همان نتیجه ای که آمریکایی ها در تهدید ملت ایران از ضربه زدن به قدرت نظامی گرفتند باید این نتیجه هم بگیرند که با قدرت سرویس های اطلاعاتی و امنیتی ایران نمی توانند غلطی بکنند.

بعد از سخنان نماینده مشهد، مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت از وی سوال کرد که آیا از توضیحات وزیر قانع شده است یا نه که با پاسخ مثبت کریمی قدوسی همراه شد.

29217

 

کد خبر 593808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • بی نام A1 ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
  0
  خاوری فراموش نشه
 • عجبا IR ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
  0
  واقعا چه همتی داره و چه پشتوانه ای که هی خلاف گفته هاش ثابت میشه ولی ..... در ضمن کل درد ایشون با اینهمه مقدمه چینی توی پاراگراف سه از پایین مشخصه...
 • سیدرضا IR ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
  0
  تکلیف‌این‌آقای‌کریمی‌قدوسی‌که‌اتهام‌جاسوسی‌به‌آقای‌‌دری‌اصفهانی‌واردکرده‌اما‌وزیر‌اطلاعات این‌اتهام‌راردکرده‌،چه‌می‌شود؟‌ به‌نظرم‌آقای‌دری‌اصفهانی‌باید‌این‌نماینده‌را‌تحت‌تعقیب‌قضایی‌قرار‌دهد