برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع بهره‌وری

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی دومین مسابقه نقاشی سازمان ملی بهره‌وری ایران را در مراکز فرهنگی و هنری خود برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان و سازمان ملی بهره‌وری ایران و به منظور رشد و پرورش خلاقیت‌های كودكان و نوجوانان و فرهنگ بهره‌وری، دومین مسابقه نقاشی با موضوع «بهره‌وری سبز و حفظ محیط زیست» در بخش‌های جامعه، فرهنگ، خدمات، صنعت، انرژی، كشاورزی و منابع طبیعی به ویژه محیط زیست و با شعار« كار را درست انجام دهیم» كرده است.
كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان استان آذربایجان غربی نیز با ارسال فراخوان مسابقه نقاشی به ۳۳ مركز فرهنگی و هنری ثابت، سیار روستایی و شهری و كتابخانه‌های پستی خود و دعوت از اعضا، همكاری خود را با سازمان ملی بهره‌وری ایران اعلام كرده است.
برقراری ارتباط با مخاطبان، تقویت میزان آگاهی و حساسیت كودكان و نوجوانان در زمینه بهره‌وری سبز، تاكید بر حفظ محیط زیست، ترویج فعالیت ها و اقدامات بهره ورانه در جامعه و تشویق این گروه به عرضه توانمندی‌ها و استعدادهای خود، ارتقای فرهنگ بهره‌وری و فرهنگ‌سازی در میان كودكان و نوجوانان به منظور نهادینه‌سازی امر بهره‌وری از اهداف برگزاری این مسابقه نقاشی می‌باشد.
این مسابقه در سه گروه سنی ۴ تا ۷، ۸ تا ۱۱ و ۱۲ تا ۱۵ سال برگزار و اسامی برندگان در دهه فجر انقلاب اسلامی در سایت این سازمان اعلام خواهد شد كه بر اساس آن، به سه اثر برتر در هر رده سنی جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

46

کد خبر 594248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =