نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران درباره بیانیه شب گذشته کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال پس از بیانیه شب گذشته کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد دارند اگر در دوره ریاست شما درست با این موضوع برخورد می‌شد این اتفاقات رخ نمی‌داد، گفت: چه کاری می‌توانم انجام دهم. کی‌روش تیم ما را به جام جهانی برده و الان هم می‌خواهد همین کار را انجام دهد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که بحث برکناری کی‌روش مطرح شده و او به خاطر حرف‌های عابدینی به فدراسیون فوتبال آمده گفت: این موضوع داخلی است و به من ارتباطی ندارد و من در این خصوص نظری ندارم. کی‌روش سرمربی جام جهانی ماست و تا پایان جام جهانی هم با ما قرارداد دارد. وظیفه او بردن تیم ملی به جام جهانی است و تا الان وظیفه‌اش را خوب انجام داده است. ما از او راضی هستیم خدا هم از او راضی باشد.

کفاشیان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه کی‌روش در بیانیه‌های مختلف باز هم از کمبود امکانات گله داشته، گفت: ما همیشه کمبود امکانات داشته‌ایم و باید شرایط را برای او فراهم کنیم. او هم این امکانات را برای شخص خودش نمی‌خواهد. ما همیشه از کمبود امکانات رنج برده‌ایم.

 

256 41

کد خبر 595029

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =