مهر نوشت: محمدعلی طالبی با گلایه از اینکه آثارش به نمایش گذاشته نمی شوند، می‌گوید وقتی بمیرم آنوقت آثارم را کیلویی اکران می‌کنند.

محمدعلی طالبی کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «پایان رویاها» گفت: این فیلم آماده نمایش شده است و تصمیم داریم آن را در جشنواره فیلم کودک شرکت دهیم. البته به نظرم بعد از آن بهترین زمان اکران عمومی آن اواخر پاییز است.

او با اشاره به فیلم دیگرش با عنوان «پادو» توضیح داد: ما پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرده ایم اما به دنبال سرمایه گذار هستیم و در صورت جذب سرمایه، پیش تولید آن را در آذر ماه و کمی بعد فیلمبرداری آن را شروع می کنیم زیرا به نظر من بهترین زمان ضبط آن فصل سرد است و این فضا با فیلمنامه ما مطابقت دارد.

کارگردان «چکمه» افزود: این فیلم درباره نوجوانان است و یک موضوع اجتماعی دارد. فیلم داستان زندگی نوجوانی است که از محل کارش اخراج می شود و این موضوع باعث می شود که مشکلاتی در زندگی او رخ دهد.

این کارگردان که آثار وی در سینمای کودک و نوجوان از جایگاه خوبی برخوردارند، عنوان کرد: تمام مکان های فیلمبرداری این اثر در تهران است و ما در نظر داریم از ۲ بازیگر نوجوان برای ایفای نقش های اصلی آن و از چند بازیگر حرفه ای برای دیگر نقش های «پادو» استفاده کنیم.

طالبی با اشاره به اینکه فیلم هایش اکران نمی شوند، گفت: من سینماهای عادی را برای نمایش فیلم هایم بوسیدم و کنار گذاشتم. از گروه «هنر و تجربه» هم قطع امید کردم زیرا پیشتر از آنها تقاضا کرده بودم که «قول» را در این گروه سینمایی به نمایش بگذارند، اما این اتفاق نیفتاد این در حالی است که آنها به من قول های مساعدی را برای اکران این فیلم داده بودند.

وی افزود: اصلا به نظر من ریشه این مشکلات از آنجایی نشات می گیرد که به طور مداوم مدیریت های ما تغییر می کند. به یاد دارم در همان زمان که «قول» را در سی و سومین جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشتیم دست اندرکاران جشنواره به من می گفتند که آن را از جشنواره خارج کنم، اما من این کار را نکردم.

کارگردان «کیسه برنج» در پایان خاطرنشان کرد: واقعیت این است که این روزها سینمای ما درگیر باندبازی ها و گروه بازی هایی شده است که امثال من در آن جایی ندارند. من فکر می کنم باید بمیرم تا آنگاه فیلم هایم را به صورت کیلویی اکران کنند.

5858

کد خبر 595048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۰۷:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۸
    0 1
    یا خداااا، شروع شد ...