قائم مقام بنیاد شهید در کرج: قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران دائمی شد

به گزارش تسنیم، قائم مقام بنیاد شهید با بیان اینکه قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران دائمی شد، گفت: وجود شهدای مدافع حرم در استان البرز مایه مباهات استان است.

محسن انصاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد شهید استان البرز که پیش از ظهر امروز در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، با بیان اینکه امام خمینی(ره) هیچگاه ملاقات با خانواده‌های محترم شهدا را لغو نکردنداظهار داشت: امام(ره) شهدا را گلهای باغ رسالت نامگذاری کردند و فرمودند "خداوندا تو میدانی که استکبار و آمریکای جهان‌خوار گلهای باغ رسالت تو را پرپر نمودند؛ در جهان ظلم و ستم و بیداد همه تکیه‌گاه ما تویی."

وی افزود: بنده اعتقادم این است که آن قلب و معرفتی که شهیدان پیدا کردند یک موضوع سه بعدی است که نسبت به ولایت پیدا کردند.

قائم مقام بنیاد شهید با بیان اینکه شهیدان ما ارزش‌شان به این است که به تبعیت از امام و ولایت‌شان در این راه گام برداشتند، ادامه داد: راه آینده ما از این گذرگاه و راه فعلی ما هم تبعیت از رهبری و ولایت است، چرا که ایشان بسیار هوشمندانه و عالمانه وضعیت و آینده را تبیین می‌کنند، که ما اینچنین سرافرازانه در حال پیشروی هستیم.

وی افزود: در حال حاضر در همه صحنه‌ها پیشرفت داشته و به لحاظ قدرت علمی، رشد بسیار خوبی داریم .

انصاری با اشاره به اینکه ایران جزو 10 کشور نخست کلوپ‌های جهانی فضایی، هسته‌ای، اتمی، پزشکی و مهندسی‌پزشکی است، گفت: اقتدار و قدرت نظامی ایران نسبت به روز آخر جنگ تحمیلی در حال حاضر بیش از 10‌ برابر شده است.

وی با بیان اینکه اقتدار علمی، نظامی، ایمانی و امتی ایران در حال حاضر سبب شده است که ایران جزو کشورهای تاثیرگذار و تعیین‌کننده معادلات نه تنها منطقه‌ای بلکه جهانی باشد، بیان کرد: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران یک پای ثابت مذاکرات قدرت‌های جهانی است که باید این صلابت و قدرت را حفظ کرد و ادامه داد.

انصاری با اشاره به اینکه این راه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: وحدت سبب پشت سر گذاشتن دوران دفاع مقدس و وحدت فعلی ما شده است.

وی با بیان اینکه نقشه دشمن در این است که اتحاد و انسجام ما را از بین ببرد، ادامه داد: نقشه دشمن عقب انداختن ایران به لحاظ علمی، اقتصادی، فرهنگی و نفوذ در فرهنگ است.

قائم مقام بنیاد شهید با اشاره به اینکه نفوذ امروز نفوذ فرهنگی و مدیریتی در درون جامعه اسلامی است، بیان کرد: نفوذ امروز، نفوذ فیزیکی نیست.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در کشور 2 خط انقلابی و غیرانقلابی وجود دارد، افزود: بحث‌های چپ و راست بی‌معنی است.

انصاری با اشاره به وجود 54 شهید مدافع حرم در استان البرز، گفت: استان البرز در زمان دفاع مقدس افتخار آفرینی داشته و در حال حاضر این تعداد شهدای مدافع حرم استان البرز قابل توجه بوده و مایه مباهات استان است.

وی ادامه داد: قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران با اقداماتی که هفته پیش در فراکسیون شاهد و ایثارگران مجلس صورت گرفت دائمی شد.

به گزارش تسنیم، در این مراسم از زحمات داوود مدیرفلاح قدردانی و ابراهیم طاهرنژاد به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز معرفی شد.

 

۴۸

کد خبر 595652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =