روزنامه ایران نوشت: با پیامکی که یک ناشناس فرستاد، کانون خانواده زن و شوهر جوان از هم پاشید و هویت دختر پنج ساله‌شان مورد تردید و ابهام قرار گرفت. فرستنده پیامک به مرد خانواده خبر داده بود این دختربچه فرزند اوست.

چندی قبل مرد 32 ساله خانواده با دریافت این پیامک آشفته و هراسان به دادسرای هشتگرد رفت و از همسرش به اتهام رابطه غیر اخلاقی شکایت کرد.

این مرد با نشان دادن پیامکی که از یک جوان ناشناس دریافت کرده بود به بازپرس گفت: من کارمند یک گروه خودروسازی هستم که زندگی آرام و بدون دردسری داشتم. 11 سال پیش با همسرم «اکرم» ازدواج کردم و هیچ وقت به هم بی‌احترامی نکردیم و از هم دلخور و رنجیده نشدیم. نمی‌گویم خوشبخت‌ترین مرد بودم اما همیشه از زندگی‌ام رضایت داشتم و برای رفاه و آسایش همسر و دو فرزندم، تلاش کرده‌ام، اکرم نیز همیشه همراه من بوده و با کم و زیاد زندگی‌ام ساخته است. اما متأسفانه خوشبختی‌مان دوام زیادی نداشت.

چرا که مدتی قبل از یک شماره تلفن همراه اعتباری، پیامکی دریافت کردم که زندگی‌مان را ویران کرد. فردی ناشناس ادعا کرد که مینا دختر کوچک پنج‌ساله‌ام فرزند واقعی من نیست بلکه او، پدر این دختربچه است، با دریافت این پیامک ویران شدم و باورم نمی‌شد. بی‌سر و صدا بچه را برداشتم و به آزمایشگاه ژنتیک رفتیم. اما متأسفانه جواب آزمایش DNA حاکی از آن بود که بین من و دخترکم «مینا» هیچ رابطه پدر و فرزندی وجود ندارد و او فرزند واقعی من نیست.


این مرد شاکی در حالی که می‌لرزید، ادامه داد: آقای بازپرس حالا از خواب و خوراک افتاده‌ام. روزگارم سیاه شده است و دیگر انگیزه‌ای برای کار و زندگی ندارم. مرا از این برزخ پر درد نجات بدهید.
پس از طرح این ماجرا از طرف مرد جوان، پرونده به شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز فرستاده شد و هیأت قضایی دادگاه در نخستین گام، این مرد شاکی و دختر خردسال را به پزشکی قانونی معرفی کردند و پزشکی قانونی پس از انجام آزمایش‌های تخصصی سرانجام عدم تجانس ژنتیکی پدر و دختر را اعلام کرد و آنها را دارای رابطه پدر و فرزندی ندانست.


بدین ترتیب، مادر «مینا» در برابر اتهام سنگینی قرار گرفت و بازداشت شد. وی با انکار شدید اظهارات شوهرش گفت: من زنی ساده و بی‌حاشیه‌ام که در زندگی جز اطاعت و محبت به همسرم، فکر دیگری در سر نداشته‌ام. از مدتی قبل متوجه شیطنت‌های زنی مطلقه شدم که به همسرم وعده خرید خودرو و خانه می‌داد و او را وسوسه می‌کرد تا از من و فرزندانش جدا شود. حالا هم تصور می‌کنم این زن با دسیسه‌هایش قصد فروپاشی ‌زندگی مرا دارد. همسرم نیز با نقشه این زن دنبال بهانه‌جویی است تا مرا از خانه بیرون کند و زن بگیرد وگرنه این ماجرای غیرواقعی حتی از تصور من هم دور است. می‌توانید از اهالی محل در مورد سلامت اخلاقی و پاکی من تحقیق کنید. در زندگی‌ام هیچ‌گاه تخلف یا گناهی نکرده‌ام.


در تعقیب فرستنده پیامک
قاضی هدایت رنجبر رئیس شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز دستور شناسایی مالک خط اعتباری تلفن همراه و دستگیری وی را صادر کرد. مأموران پلیس پس از شناسایی محل زندگی این جوان، وی را در خانه‌اش دستگیر کردند و برای بازجویی به اداره آگاهی کرج بردند.
این پسر 21 ساله در حالی که بشدت ترسیده بود منکر هرگونه آشنایی با خانواده شاکی شد و گفت: مدتی قبل تلفن همراهم و بیست هزار تومان پولم را دزدیدند و چون گوشی‌ام ارزان قیمت بود بی‌خیال ماجرا شدم و شکایتی نکردم. اصلاً شماره سیستم کارتم را فراموش کرده‌ام و خط دیگری دارم. به تازگی هم نامزد کرده‌ام و دنبال دردسر و ماجرا نیستم.


نفی رابطه پدر فرزندی
با وجود انکار این متهم، وی به همراه دخترک 5 ساله برای انجام آزمایش ژنتیک به ‌پزشکی قانونی معرفی شدند ولی نتیجه آزمایش‌ها وجود رابطه پدر و فرزندی بین او و «مینا» را نفی کرد و این جوان از اتهام رابطه نامشروع تبرئه شد هر چند نامزدش نیز او را ترک کرد و حتی دچار آسیب روحی شد اما در ادامه رسیدگی به این ماجرای مرموز، قضات دادگاه به اتفاق آرا، مادر «مینا» را به 99 ضربه شلاق تعزیری محکوم کردند اما وی با استخدام وکیل به حکم دادگاه اعتراض کرد و گفت: این پیامک شوم زندگی‌ام را متلاشی کرده پس از 11 سال زندگی مشترک به همراه دختر کوچکم از خانه طرد شده‌ایم و فامیل، دوست و همسایه به چشم گناهکار به ما نگاه می‌کنند و آواره شده‌ایم. بارها تصمیم گرفتم با مرگ خودخواسته به این زندگی پردرد پایان دهم اما دختر کوچکم جز من هیچ پناهی ندارد. او ناخواسته و بی‌گناه مورد خشم پدر و فامیل قرار گرفته و از دیدن خواهر بزرگ‌ترش محروم شده است.

«مینا» هنوز نمی‌داند چرا مورد نفرت اطرافیان قرار گرفته است و در بی‌کسی و تنهایی در دامان من اشک می‌ریزد. من اگر متهم به رابطه غیراخلاقی شده‌ام آن فرد ناشناس کیست که هنوز او را نمی‌شناسم؟ من بی‌گناهم و قربانی دسیسه شده‌ام. به گفته پزشکان یک در میلیون امکان خطا در آزمایش ژنتیکی هست. تلاش می‌کنم تا بی‌گناهی‌ام ثابت شود.
با اعتراض این زن جوان به حکم دادگاه قرار است قضات دیوانعالی کشور به پرونده این واقعه عجیب رسیدگی کنند اما به نظر می‌رسد راز این ماجرا وقتی روشن می‌شود که کارآگاهان فرستنده پیامک را شناسایی کنند.

 

 

۴۲۴۲

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 595768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 26
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۶:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  9 0
  توی برنامه ماه عسل امسال 2 خانواده که بچه هاشون در بیمارستان جابجا شده بودند حضور داشتند، طفلی این خانم هم ممکنه ناخواسته گرفتار این جابجایی شده باشه
 • بی نام IR ۰۶:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  7 1
  خدا لعنت کنه کسی رو که اینطور با آبرو و بنیان خانوادگی یک نفر بازی میکنه
 • نسرین IR ۰۶:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  7 0
  شاید منظور از پیامک ارسالی این بوده که بچه توی بیمارستان جابجا شده است. این هم فرضیه قابل بررسی است.
 • کار آگاه RO ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  8 0
  با سلام. نیاز به پیچاندن موضوع نیست. فقط کافیه شوهر این خانوم از طریق مخابرات تمام پیامکها و گفتگوهای انجام شده با شماره تلفن همراه خانومش و شماره تلفن ثابت خانه خودشان را در چند مدت اخیر چک و بررسی کند. همه واقعیت مشخص میشه.
 • بی نام IR ۰۷:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  15 1
  يه آزمايش ژنتيك هم مادره بده شايد از اول بيمارستان بچه رو اشتباهي تحويل داده
 • بی نام IR ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  4 7
  این مساله فقط با پیگیری های پلیسی روشن میشود ، این خانم باید مورد بازجویی فنی قرار بگیرد و اقرار کند .
 • یه کاربر A1 ۰۷:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  18 1
  این مرد زندگیشو دوست نداشته.باید تا روشن شدن کامل قضیه صبر میکرده.شاید یکی تو بیمارستان بچه رو عوض کرده و همون هم پیامک داده. آخه گناه اون دختر و زن چی بوده.ماها گاهی تا سرحد مرگ بی رحم میشیم.
 • بی نام A1 ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  0 1
  حتما بیهوش بوده
 • بی نام A1 ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  14 1
  وقتی هیچی مشخص نشده چرا زن بیچاره باید شلاق بخوره. شاید تو بیمارستان جا به جا شده.
 • بی نام IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  9 1
  خدایا خودت کمک کن این ماجرا زودتر روشن بشه
 • حسن IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  7 0
  شاید بچه در بیمارستان جابجا شده باشد
 • بی نام A1 ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  2 5
  آره تو راست میگی
 • حسن IR ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  6 1
  عجب پدر سنگ دلی حالا اون بچه چه گناهی کرده که یه شبه تمام دنیاش خراب بشه من جای این پدر بودم حتما تلاش می کردم تا کمترین صدمه به زندگی ام وارد بشه و تو این دنیا کسی به حال کسی دل نمی سوزونه فقط و فقط خود آدم می تونه به خودش کمک کنه
 • بی نام EE ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  2 0
  عجب
 • بی نام IR ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  5 13
  اخه چ مرگته ب اون مرد طفلک خیانت کردی شرم بر تو باد ..خانوما تحویل بگیرین بازم بگین مردا خیانت میکنن
 • بی نام A1 ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  4 8
  مطمئنن چیزی بوده که طرف با اطمینان پیام داده و حرفش هم با ازمایش ثابت شده این زن فقط دروغگو هست
 • بی نام A1 ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  3 8
  آزمایش همه چی رو معلوم کرده دیگه خانومه محترم...دیگه چی میگی؟
 • بی نام IR ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  7 2
  نمی دانم چرا این گزارش را احساسی کرده اید.از نظر حقوقی ازمایشات دی ان ا یک سند قابل قبول است.با توجه به تکرار آزمایش و اینکه ژن بچه تعلق به شوهر مینا خانم ندارد سئوال مینا خانم مبنی بر اینکه پس این بچه کیست را خودشان باید جواب بدهند نه شوهر یا دادگاه.اگر خودشان باور ندارند میتوانند بازهم در آزمایشگاهی دیگر تکرار نمایند.
 • هین A1 ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  1 1
  قطعا اتفاقاتی افتاده...
 • بی نام A1 ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  6 0
  شاید بچه تو بیمارستان عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • احسان A1 ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  3 3
  نقشه یه زن برای شوهر تو؟ بابا دیگه جواب آزمایش چندباره دی ان ایو رو که نمیشه تکذیب کرد. یه اشتباهی کردی پاش وایس
 • م.ب IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  12 0
  آیا از مادر و فرزند نیز آزمایش ژنتیک گرفته شده است که ببینند فرزند مال اوست یا نه؟ شاید بچه در بیمارستان جا به جا شده
 • بی نام IR ۰۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
  1 6
  مرده حق داره تو رو ترک کنه. ازش انتظار داری احتمال یک به ملیون رو قبول کنه....حالا گیریم اونو قبول کرد. لابد اونیم که پیامک داده از طریق وحی از این احتمال یک به ملیون با خبر بوده؟
 • بی نام A1 ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
  6 2
  مادر «مینا» را به 99 ضربه شلاق تعزیری محکوم کردند چه قانونیه که ما داریم؟ هنوز مشخص نشده رابطه داشته با کسی که مجازاتش میکنند
 • بی نام A1 ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
  2 4
  حالا اون خیانته همسر به کنار ، اگر مثلا من بفهمم بعد از پنج سال بابای بچه ام نبودم ، در جا روانی میشم. بیچاره اون مرد . در ضمن با دو بار دیگه آزمایش دی ان ای مطمین شو.
 • بی نام A1 ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
  17 0
  باید تست ژنتیکی بین مادر و دختر هم انجام بشه شاید بچه موقع زایمان در بیمارستان عوض شده باشه مثل برادر آقای علیرضا خمسه