سرپرست معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه کرج گفت: برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی(ع)جلوه گر شکوه باور اعتقادی و اقتدار شیعیان در جهان است.

به گزارش خبرآنلاین البرز ، "علی قنبر زمانی" در سومین جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) در کربلای معلی گفت:امسال استان البرز ، توفیق آن را دارد که میزبان حدود 30 هزار نفر از زائرین مرقد مطهر امام حسین(ع) در کربلای معلی باشد.
وی افزود: هماهنگی های لازم برای انتقال زائرین، اسکان و تغذیه ، تامین امنیت مسافران وخدمات بهداشت و درمان زائرین انجام شده است.
سرپرست معاونت استانداری البرز اضافه کرد: بسیاری از شهروندان نذوراتی برای برگزاری مراسم اربعین دارند که ستاد بازسازی عتبات عالیات شماره حساب 1040 بانک‌های ملی، ملت و پست بانک قابل پرداخت در سراسر کشور را به‌منظور جذب نذورات و کمک‌های مردمی برای برپایی مراسم عظیم اربعین اختصاص داده است.همچنین هموطنان عزیز می توانند با شماره گیری کد #1040*780* از طریق اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، نذورات خود را اهداء کرده و در فیض میزبانی از زائران اربعین حسینی مشارکت نمایند.
زمانی در ادامه گفت: کلیه اقدامات لازم برای تسهیل سفر زائرین انجام شده است. ضمن اینکه انتظار داریم زائرین محترم نیز همکاری لازم را با مسئولین داشته و توصیه ها را جدی بگیرند.
وی افزود: از زائرین محترم می خواهیم حتی المقدور از عزیمت انفرادی خودداری نموده و در قالب گروه‌های دسته جمعی و کاروان‌ها در اربعین حسینی شرکت کنند.
وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای ادارات مسئول در برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین و برپایی موکب برای زائران، از آنها خواست حداکثر تا پایان هفته جاری کلیه اقدامات لازم را انجام داده و نتیجه را به فرمانداری اعلام نمایند.

46

کد خبر 595804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =