تهدید مدیرعامل استقلال؛ تیم بانوان در آستانه انحلال قرار گرفت

تسنیم نوشت: پس از اینکه بازیکنان تیم بانوان استقلال نسبت به حضور اردلان به عنوان سرمربی این تیم اعتراض کردند، افتخاری آنها را تهدید کرد.

روز گذشته تیم بانوان استقلال به مصاف تیم ایلام رفت و با سرمربیگری نیلوفر اردلان برابر این تیم شکست خورد. تعدادی از بازیکنان این تیم پس از پایان این بازی در اعتراض به این‌که نیلوفر اردلان را به عنوان سرمربی این تیم نمی‌پذیرند دست به اعتراض زدند و با اصرار بر این‌که مهناز امیر شقاقی باید مربی این تیم باشد، اعلام کردند که دیگر برای این تیم بازی نخواهند کرد.

سید رضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه در واکنش به اعتراض این بازیکنان اعلام کرده است در صورتی که این بازیکنان دست از این کار برندارند این تیم را منحل خواهد کرد، البته این تصمیم هنوز جدی نشده و تهدیدی برای پایان دادن به اعتراض بازیکنان این تیم است. در همین خصوص گلاره ناظمی مسئول کمیته لیگ فوتبال بانوان پیگیر این موضوع است و دراین باره می‌خواهد جلسه‌ای را با تاج رئیس فدراسیون فوتبال برگزارکند.کمیته لیگ فوتبال بانوان هنوز نامه رسمی در خصوص انحلال و یا تعلیق تیم استقلال تهران دریافت نکرده است.

بازیکنان تیم استقلال تهران در شرایطی به انتخاب اردلان معترض هستند که وی کاپیتان تیم فوتسال بانوان بوده و به تازگی به عنوان سرمربی تیم فوتبال بانوان این تیم انتخاب شده است.

 

41257

کد خبر 601614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =