معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به اینکه اعتبارات عمرانی کل استان ٢٠٠ میلیارد تومان است اما تا به این لحظه ریالی پرداخت نشده با این وجود هیچ پروژه‌ای متوقف نشده و پیش می‌رود.

به گزارش خبرآنلاین، سعید شبستری در مراسم افتتاح و بهره‌برداری همزمان از ١٤ پروژه عمرانی آموزش و پرورش شهرستان میانه، با اشاره به صرف ٥ میلیارد تومان هزینه برای این پروژه‌ها، اظهار داشت: شاید کارهای خیرین بعضا از نظر مادی ارزش بالایی نداشته باشند اما از نظر معنوی فوق‌العاده با ارزش بوده و صدها میلیارد ارزش دارد.

وی افزود: افراد خیری که از این کارها می‌کنند به دنبال باقیات و صالحات هستند و آخرت خود را تضمین می‌کنند.

شبستری با بیام اینکه شاید برخی افراد خیر را نشناسیم، ادامه داد: ما به عنوان خدمتگذاران نظام موظف هستیم برای جلب و جذب مشارکت حداکثری تلاش کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار، اضافه کرد: در حال حاضر دولت با مشکلات بسیاری روبه‌رو بوده و درآمدهایش از طریق نفت بوده و این درآمدها تنها صرف یارانه مردم و عایله دولت می‌شود و با این وجود اعتباری باقی نمی‌ماند.

وی ادامه داد: حتی با توجه به اینکه اعتبارات عمرانی کل استان ٢٠٠ میلیارد تومان است اما تا به این لحظه ریالی پرداخت نشده اما در مقابل وعده اوراق قرضه داده شده است، با این وجود هیچ پروژه‌ای متوقف نشده و پیش می‌رود.

شبستری خاطرنشان کرد: اگر نیت خالصانه و برای خدمت به مردم باشد پروژه‌ها بدون وقفه پیش خواهد رفت و امید داریم خداوند به همه توفیق دهد تا در راه رضای خدا کار کنیم.

این مسؤول ادامه داد: باید بدون بغض و کینه و در راستای وحدت و همدلی کار کنیم و این را باید دانست که هیچ پروژه‌ای محقق نمی‌شود مگر اینکه همه دستگاه‌ها دست به دست هم بدهند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد: وقتی چنین امکاناتی در مناطق محروم ایجاد می‌شود تا کودکان از بهترین امکانات برخوردار شوند احساس رضایت می‌شود.

وی با بیان اینکه همه باید برای مردم کار کنیم، گفت: مناصب اعتباری هستند و برای هیچ کسی ماندگار نیستند و باید برای خدمت به مردمی که در شرایط سخت همیشه در صحنه بودند و عزیزان خود را برای این انقلاب و نظام فدا کردند تلاش کنیم.

شبستری در ادامه با اشاره به نقش اساسی معلمان در تربیت کودکان، گفت: با تربیت و آموزش صحیح کودکان باید برای ساخت آینده‌ای مناسب تلاش کنیم چرا که این‌ها آینده‌سازان کشور هستند.

46

کد خبر 602173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =