مهر نوشت: تهیه‌کننده برنامه «چشم شب روشن» از اتفاقات جدید این برنامه و همچنین پخش رایگان آنونس تئاترها و تبلیغ محصولات فرهنگی و هنری سخن گفت.

امیر قمیشی درخصوص برنامه «چشم شب روشن» که این شب‌ها از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود، گفت: «این برنامه یک شورای سیاست گذاری محکم دارد که در راس آن رضا پورحسین مدیر شبکه و چند تن دیگر از مدیران حضور دارند.»

او ادامه داد: «بخشی از جذابیت برنامه به هنر، کاریزما و دانش شخصی محمد صالح‌علا برمی‌گردد که حضورش در این برنامه فرای یک مجری است. تلاش ما این بود که این برنامه بتواند مخاطب دانا و جوان‌تر سیما را هم درگیر کند.»

قمیشی با اشاره به مجری کارشناسان «چشم شب روشن» اظهار کرد: «این مجریان پیش از این در شبکه چهار به عنوان مجری کارشناس روی آنتن نرفته‌اند و هر یک اعتباری در حوزه‌های خاص خود دارند.»

تهیه کننده «چشم شب روشن» با اشاره به اتفاقات جدید این برنامه یادآور شد: «از این به بعد سعی داریم هر هفته با یک اتفاق مخاطب را غافلگیر کنیم. همچنین بنا بر سیاست کلان رسانه ملی در حمایت از آثار فرهنگی و هنری فاخر و متعهد، از این پس قرار است آنونس تئاترها، نمایشگاه‌ها، شب‌های شعر و داستان، سخنرانی‌های دانشگاهی در حوزه‌های فرهنگ، هنر و اندیشه اسلامی و رونمایی از کتاب‌های ارزشمند در «چشم شب روشن» به صورت رایگان پخش شود.»

تهیه کننده «قندپهلو» در پایان درباره این برنامه و تولید دوباره گفت: «قطعا این برنامه نوروز امسال به تلویزیون برمی‌گردد و حتما در همان شبکه آموزش هم روی آنتن خواهد رفت. تا الان قرار است خود من تهیه‌کنندگی سری هشتم برنامه را بر عهده داشته باشم، البته فکر می‌کنم «قند پهلو» یکی از برندهای ادبی تلویزیون است که کسی نمی‌تواند حضور خود را رکن اصلی ادامه آن بداند. با این حال پیش‌بینی من این است که امسال با رضا رفیع، شهرام شکیبا و ناصر فیض دوباره این برنامه را به تولید برسانیم.»

57243

کد خبر 603756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =