مهر نوشت: امام جمعه شادگان گفت: مدیران نمی‌توانند هیچ بهانه‌ای برای عدم توجه به رسیدگی به درخواست‌ها و حل مشکلات قانونی مردم داشته باشند.

حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم این شهرستان همیشه در صحنه و پایبند به انقلاب و نظام هستند و مدیران و مسئولان ادارات شهرستان باید با روحیه جهادی برای حل مشکلات آنها تلاش کنند.

وی تصریح کرد: یک مدیر باید هوشمندانه حوزه مسئولیت خود را مدیریت کرده و برای حل مشکل مردم کوتاه‌ترین راه را انتخاب کند.

امام جمعه شادگان با اشاره به اینکه رسیدگی به مشکلات مردم باید در راس برنامه‌های مدیران قرار گیرد، گفت: ادارات شادگان برای حل مشکلات مردم تعامل کنند.

وی خطاب به مدیران با تاکید بر رسیدگی به حل مشکلات، مردم را بزرگ‌ترین سرمایه نظام دانست و افزود: مدیران نمی‌توانند هیچ بهانه‌ای برای عدم توجه به رسیدگی به درخواست‌ها و حل مشکلات قانونی مردم داشته باشند.

حجت الاسلام شرفی اضافه کرد: برای حل مشکلات مردم همه مسئولان باید عزم جدی و همگانی داشته باشند و جلب رضایت مردم را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

امام جمعه شادگان با بیان اینکه ادارات شهرستان برای رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات مردم با هم تعامل کنند، عنوان کرد: مدیران اجرایی شهرستان باید رسیدگی به درخواست‌های مردم را در صدر برنامه‌های خود قرار دهند.

 

۴۸

کد خبر 604224

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =