ایسنا نوشت:رئیس فراکسیون امید مجلس، در پی وقوع برخورد دو قطار در استان سمنان و کشته شدن جمعی از هموطنانمان، در پیامی ضمن تسلیت به خانواده‌های جانباختگان این حادثه، تاکید کرد: مسئولین به ویژه نیروهای هلال احمر و بهداشت و درمان کشور نسبت به رسیدگی به موقع به حادثه دیدگان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

متن پیام به شرح زیر است:

"خبر برخورد دو قطار در استان سمنان که منجر به مصدومیت و جان باختن جمعی از مردم کشورمان شد، بسیار تلخ و دلخراش و موجب تاثر شدید و اندوه فراوان شد. آنگونه که اخبار اولیه حکایت دارد این حادثه تلخ متاسفانه تلفات نسبتا زیادی داشته است و باعث داغدار شدن ملت بزرگوار ایران شده است. امید است مسئولین محترم به ویژه نیروهای خدوم هلال احمر و بهداشت و درمان کشور نسبت به رسیدگی به موقع به حادثه دیدگان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند و مسئولین وزارت راه و شهرسازی گزارشی دقیق ازعلت این حادثه را به ملت ایران ارایه دهند.

ضمن عرض تسلیت این مصیبت به خانواده‌های داغدار همدردی خود را با بازماندگان اعلام داشته، از درگاه خداوند غفور و رحیم برای جان‌باختگان غفران الهی و برای آسیب‌دیدگان و مجروحان، آرزوی سلامتی و شفای عاجل مسالت می‌نمایم.

2929

کد خبر 605773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =